anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

La cartela Orange prepay pot activa Orange tv go la 2-3-4.5 euro plata lunara lunar prin SMS?

Beny39
Începător
La cartela Orange prepay pot plati prin SMS pentru a vedea toate posturile tv pe smartphone ? Plata 2-3-4 euro ? Aștept răspuns ...
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Opțiunile Orange TV Go sunt disponibile doar abonaților. În acest moment nu avem oferte disponibile în portofoliu pentru utilizatorii de cartele PrePay. Dar poți accesa conținutul gratuit din Orange TV Go: canalul Orange info, filmele sau posturile TV oferite gratuit în cadrul promoțiilor. Trebuie doar să te conectezi cu datele contului tău Orange (dacă accesezi site-ul tvgo.orange.ro) sau direct cu numărul tău de telefon Orange (dacă folosești aplicația Orange TV Go pentru telefon, tabletă sau smart TV). Canalele TV care pot fi accesate gratuit sunt incluse în secțiunea "Canale gratuite" disponibilă în prima pagină a aplicației Orange TV Go pentru telefon și tabletă.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
În general, e mai complicat pentru prepay de activat o opțiune din Orange tv go, pentru că trebuie plătită anticipat, deci ni prea se poate. Poate te ajută cu mai multe detalii un reprezenrant Orange. Eu cred că o poți plăti cu credit sau cu cardul anticipat. La abonamente le ai incluse unele canale gratuit, în funcție de valoare. Mai există discuții pe aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2495115-optiune-orange-tv-go-yoxo-prepay Baftă!

DanielaH
Moderator
Opțiunile Orange TV Go sunt disponibile doar abonaților. În acest moment nu avem oferte disponibile în portofoliu pentru utilizatorii de cartele PrePay. Dar poți accesa conținutul gratuit din Orange TV Go: canalul Orange info, filmele sau posturile TV oferite gratuit în cadrul promoțiilor. Trebuie doar să te conectezi cu datele contului tău Orange (dacă accesezi site-ul tvgo.orange.ro) sau direct cu numărul tău de telefon Orange (dacă folosești aplicația Orange TV Go pentru telefon, tabletă sau smart TV). Canalele TV care pot fi accesate gratuit sunt incluse în secțiunea "Canale gratuite" disponibilă în prima pagină a aplicației Orange TV Go pentru telefon și tabletă.

delfinas
#StarMember
Ar fi o idee pt Orange, dacă e cerere, sa existe o extraoptiune pentru Tv Go și în cazul PrePay. Plătești lunar, anticipat varianta pe care ți-o dorești și ai acces la ea.

teacher_
#StarMember
Nu cred că o să fie cerere pentru așa ceva, adică să plătești in plus pentru câteva canale. Eu am abonament și am acces la TvGo, dar canalele pe care pot sa le vizionez sunt modeste. Nu vad cum s-ar îmbunătăți varianta prepay....