anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De unde pot cumpara un receiver hd?

Luci1
Junior

Pot cumpara un receiver hd? De unde?

1 Soluţie acceptată‚

Am discutat cu ei azi,daca au trecut 6 luni de la semnarea contractului poti achizitiona aparatul in chirie sau se poate achita integral,in jur de 100€ si e al tau.Ti-l baga in prima factura sau poti merge in magazin si il iei cu plata pe loc.

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

And04
Senior

Salutare, @Luci1 

Poti suna la 300 (combinatia de taste 1-1-1--0 pentru a intra in legatura mai usor cu un operator) sau la 0374300300 si sa spui ca mai doresti un receiver. 

Il poti lua in custodie cu plata pe factura. Daca ai televiziune prin cablu, pretul e undeva la 11 lei pe luna, daca ai prin satelit este 1,5 euro/luna(deci aproximativ 7,5 lei/luna).

 
 

 

 

 
 

 

 

Mulțumesc mult,un numar de mobil daca se poate,nu am numar orange.

0374300300 - din orice rețea, apel cu tarif normal

Ok,mulțumesc.O zi frumoasa.

Cu placere! Asemenea, zi frumoasa!

Dacă nu ai un număr de telefon Orange, apelează numărul 0374300300 si urmeaza ghidul interactiv.

Mulțumesc

Cu placere, sa ne spui daca ai rezolvat.

Am discutat cu ei azi,daca au trecut 6 luni de la semnarea contractului poti achizitiona aparatul in chirie sau se poate achita integral,in jur de 100€ si e al tau.Ti-l baga in prima factura sau poti merge in magazin si il iei cu plata pe loc.

Super, mulțumim ca ai revenit cu un răspuns!

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu se pot cumpăra, ci doar lua în custodie, contra unei taxe lunare. Trebuie vorbit la Serviciul clienți, la numărul 300 sau 0374300300, din orice rețea și apoi formezi 1-1-1-0. Vor veni cu el cei de la instalări. Dacă este tv satelit, vei plăti și o taxă de instalare de 10 euro.

Detalii aici:

 

https://www.orange.ro/tv/abonament-tv-satelit/

Succes!

Buna seara,am discutat cu ei si ai 2 variante,in chirie sau cu banii jos,direct din magazin.O seara buna.

Atunci ai rezolvare la problemă. 

Baftă!