anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot sa activez programele TV cu filme xxx?

Flo_5
Junior entuziast
Cum pot sa deblochez programele de filme xxx mai simplu și rapid?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember

Îți trebuie un pachet special pentru asta, care costa extra. Opțiunea Magic Nights care costa 2,5 Euro/luna (TVA inclus) - aici poți vedea și ce canale include (scroll spre finalul paginii): https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/abonament-tv-cablu/.

Activările pentru aceste opțiuni se realizează fie printr-un apel la 0800 400 400, fie printr-o vizita într-un Orange Shop.

 

P.S. Nu îți va activa nimeni nici o opțiune imediat, trebuie verificată apoi confirmată de un operator, iar abia în 24 de ore vei primi mesaj cu confirmarea activării, după ce va trebui sa faci o scanare completa a canalelor.

 

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

teacher_
#StarMember

Îți trebuie un pachet special pentru asta, care costa extra. Opțiunea Magic Nights care costa 2,5 Euro/luna (TVA inclus) - aici poți vedea și ce canale include (scroll spre finalul paginii): https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/abonament-tv-cablu/.

Activările pentru aceste opțiuni se realizează fie printr-un apel la 0800 400 400, fie printr-o vizita într-un Orange Shop.

 

P.S. Nu îți va activa nimeni nici o opțiune imediat, trebuie verificată apoi confirmată de un operator, iar abia în 24 de ore vei primi mesaj cu confirmarea activării, după ce va trebui sa faci o scanare completa a canalelor.

 

Cam prea complicat, parca e o mare filosofie.

Razvan
#StarMember
Sună la 300 și cumpără pachetul pentru adulți, iar dacă nu mai ai răbdare sună la 401 și ești preluat direct de către un operator.

Flo_5
Junior entuziast
Am primit deja toate informațiile necesare

teacher_
#StarMember
4,65 de lei/luna costa activarea, am găsit informații greșite in alta parte, cred că era ceva știre mai veche. Îmi cer scuze 🙂

Miha_Z
#StarMember
Poti cere activarea pachetului Magic Nights care contine 7 canale de "divertisment" pentru adulți la pretul de 2,5 €/lună (TVA inclus).

Razvan
#StarMember
Pana la urmă la ce număr ai sunat?

Flo_5
Junior entuziast
Nu am sunat încă, am avut un pic de treabă, întâi munca și apoi distracția. După ce sun o sa scriu.

Gianni
Cunoscător certificat
Flo 5 pînă la urmă ai reușit activarea pachetului pentru adulți xxx?)).

Ascary
Campion certificat
E ciudat sa platesti pentru ceva ce il gasesti gratis 🙂

Gianni
Cunoscător certificat
Nu există nimic gratis, mai devreme sau mai tîrziu ,distracția are costurile ei întotdeauna:))