anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Au disparut din grila TV canalele Prima Sport?

Adrian_Petru
Junior
Au disparut din grila TV canalele Prima Sport?
Am pachetul TV Esential, dar nu le mai vad nici macar codate, cum apar alte canale.
Saptamana trecuta erau.
1 Soluţie acceptată‚

Adrian_Petru
Junior
Am lămurit enigma, sunt în grilă dar sub numele Look Sport. Probabil a fost o achiziție/fuziune.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Adrian.Petru bine ai venit în Comunitate! Îi vom întreba pe colegii noștri, dar ai verificat dacă nu cumva și-au schimbat poziția în grilă? Este posibil să fie pe o altă poziție acum.

Adrian_Petru
Junior
Va mulțumesc pentru răspuns. Am re-scanat din nou. Nu mai sunt.

Vio73
#StarMember
Bună ziua! Nu, s-a schimbat doar pozitia. Trebuie doar o rescanare.

Adrian_Petru
Junior
@Vio73, am rescanat de 2 ori. Nu mai exista niciun Prima Sport. Probabil după ce se termină finala CL, o sa revină in grila TV Esențial. Dar nu-i problemă, orice acțiune are o reacțiune. Orice cauză are un efect.

Vio73
#StarMember
Ce ai, satelit sau fibră? Și este grila ORO sau OROC?

Adrian_Petru
Junior
Fibra, Orange Home TV Esential + Internet fix. Nu știu ce e ORO/OROC, dar am avut canalele Prima Sport, azi am obs ca au dispărut toate.

Vio73
#StarMember
ORO înseamnă că ai servicii Orange Romania, iar OROC, de la Orange Romania Comunications, adică fostul Telekom. E destul de curios, pentru că nu am mai auzit pe nimeni că nu le are. Eu am pachetele maxime, atât pe fibră ORO, cât și OROC, în douâ locații și le am pe toate de sport. Adică, atât Prima Sport (4 canale) cât și Orange Sport ( 4). Cam multe bâlbe in ultimul timp!

Adrian_Petru
Junior
Am lămurit enigma, sunt în grilă dar sub numele Look Sport. Probabil a fost o achiziție/fuziune.

Vio73
#StarMember
Look si-au schimbat denumirea in Prima Sport 1,2,3,4. Chiar mă miram să nu le ai! Bine că ai deslușit problema!