anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Are cineva televizor Hisense?

Anonim
Neaplicabil
Sunt curios dacă are cineva dintre voi televizor Hisense Smart TV.
Cum se comportă? Sunteți mulțumiți?
29 Răspunsuri 29

Vio73
#StarMember
Parcă LG-urile sunt prin Polonia și Samsung-urile prin Ungaria. Mulțumim de informații, FaraUnID!

Razvan
#StarMember
Samsung asamblează și în Oradea, au o firma în România pentru monitoare și tv.

Vio73
#StarMember
Deci suntem și noi în ecuație? Asta este bine!

iuiu88
Cunoscător
Nu am auzit niciodata pana acum . O sa ma documentez din comentariile colegilor sa prind si eu din urma 😄 .

Silviu_1
Începător
Salut! Am eu un Hisens 55'' hdr Uled, SMARTV 4k...e Super. L-am cumpărat de la Uniero de la un centru comercial din Milano. Pot spune ca e construit cu materiale premium...Display-ul televizorului e foarte subțire.. În partea de jos, unde se afla placa de baza, procesorul, boxele, e mai gros. Sunt foarte mulțumit, E peste seria 7 de la Samsung .

DO_1
Începător
Hisense e un fel de Huawei. Au vanzari bune in Spania pentru ca isi fac multa reclama la fotbal, un model de 50 inch ULED de la ei e televizorul oficial UEFA 2020. ULED = QLED *Samsung = NANOCELL *LG, doar ca la 2/3 din pret sau chiar mai putin. Sunt de luati in seama. Daca aveau magicremote ca LG luam fara sa stau pe ganduri un ULED.

Rhade
Începător
Faptul că nu cunoaștem numele unei companii sau nu știm noi de existența acesteia, nu o face noname. Compania HiSense există pe piața TV din 1978. Deține brand-uri precum Gorenje, Sharp, Toshiba și Hitachi. Într-adevăr nu am văzut personal vreun TV de la ei, dar în on-line am citit lucruri bune despre ele.

Ascary
Campion certificat
Nu se comercializeaza in Europa sau de ce ?

Razvan
#StarMember
Prin România nu am văzut sa se comercializeze și de aici probabil o reticență mai mare de a cumpăra această marcă de televiziune.

Vio73
#StarMember

Am urmărit cu atenție zilele trecute un televizor din acesta și mi s-a părut extrem de interesant. Sincer, dacă nu mi-aș fi dorit un TV bun cu android, eram tentat chiar să-l iau. Recunosc faptul că dacă nu citeam acest topic, habar nu aveam de această marcă. E la un preț foarte bun acum la Altex:

https://altex.ro/televizor-led-smart-ultra-hd-4k-hdr-126-cm-hisense-h50b7500/cpd/UHDH50B7500/

iftimia_ciprian
Începător
Nu, din pacate nu detin acest tip de smart tv dar, din auzite, este ok.

Vio73
#StarMember
Am văzut că îl recomandă și cei din magazine. Da, e de luat în seamă!

Corina78
Începător
Nu.Si sincer,e prima data cand aud de acest nume.prefer marcile deja consacrate .

Anonim
Neaplicabil
1. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hisense (despre Hisense) 2. Am aer condiționat Hisense, cu wifi și alte opțiuni, mulțumit de produs. 3. Când căutați ceva, nu neapărat Hisense, scrieți pe google MARCA COD PRODUS pareri review forum.

Har
Junior entuziast
Da folosim hisense smart la Biserica in loc de monitor cam de 6 luni si se comporta foarte bine.(164,139)