anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament Orange tv prin satelit - act de proprietate

RP
Începător
Pot face un abonament Orange tv vprin satelit la o locație la care nu am încă act de proprietate?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu cere nimeni așa ceva. Ei îți instalează la ce adresă dorești pe numele tău, iar tu ești cel responsabil de semnarea contractului și de obligațiile ulterioare. Deci stai fără grijă din acest punct de vedere și poți să ceri instalarea unde dorești. C.I. valabilă să ai! Sigur că este problemă între tine și proprietar să-ți permită acesta instalarea la adresa respectivă. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Viocat
Senior certificat
Cu imputernicire de la propietarul actual. Asa este la digi, cred ca e la fel si la Orange

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Din cate stiu, nu se cere act de proprietate pentru instalare. Trebuie doar sa fii disponibil cand vin la instalare, iar pentru abonament, din cate stiu, iti trebuie doar actul de identitate. Daaar…se poate sa gresesc. 🙂
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu cere nimeni așa ceva. Ei îți instalează la ce adresă dorești pe numele tău, iar tu ești cel responsabil de semnarea contractului și de obligațiile ulterioare. Deci stai fără grijă din acest punct de vedere și poți să ceri instalarea unde dorești. C.I. valabilă să ai! Sigur că este problemă între tine și proprietar să-ți permită acesta instalarea la adresa respectivă. Succes!