anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Care sunt condițiile ca să primești Netfix gratuit timp de 3 luni la Orange?

Razvan
#StarMember
Am văzut o reclamă în web, cu Netfix 3 luni gratuite la Orange, prin my Orange, dar nu găsesc exact, ca să vad dacă mă încadrez.
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Condițiile sunt următoarele: 1. Pachet de voce + tv + net sau 2. Orange Me 16 activat în perioada 14 aprilie - 31 octombrie 2019, (minim Orange Me 16) promoția este valabilă până la 20 ianuarie 2020. Aici poti vedea ofertele active: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/plata-netflix-factura-orange/

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Ascary
Campion certificat
Condițiile sunt următoarele: 1. Pachet de voce + tv + net sau 2. Orange Me 16 activat în perioada 14 aprilie - 31 octombrie 2019, (minim Orange Me 16) promoția este valabilă până la 20 ianuarie 2020. Aici poti vedea ofertele active: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/plata-netflix-factura-orange/

Vio73
#StarMember
Trebuia să achiziționezi pachetul Orange Love, prin cablu sau satelit, pentru 24 de luni. Dar văd că s-a încheiat!

Razvan
#StarMember
Mulțumesc Orange, cu Orange Me 16 am primit gratuit 3 luni de Netfix cadou.

Ascary
Campion certificat
Ai activat deja? Felicitări. Calitatea și diversitatea filmelor Netflix este net superioara platformei HBO după părerea mea ,folosindu-le in paralel pe amândouă o perioada. Apoi am renunțat la HBO GO și am rămas doar cu Netflix.

Neaplicabil
Heey! Bravo, Razvan! Enjoy! :) Eu unul am avut Neflix o perioada. Am renuntat la el pentru ca nu are serialele updatate la zi. Daca vrei sa vezi un serial mai vechi, e foarte ok. Calitate buna, ai acces de pe mai multe device-uri. Dar daca urmaresti un serial anume si abia astepti sa apara urmatorul episod...Netflix nu prea te ajuta. Presupun ca depinde si de serial...? Nu stiu. Dar ce urmaream eu nu era actualizat decat o data pe sezon. Ceea ce nu ma incanta. :)) Oricum, bravo!! Ma bucur mult! 🙂

Razvan
#StarMember
Mulțumesc frumos! Nu ma așteptam să pot activa doar cu Orange Me.

Razvan
#StarMember
Soția e mare consumatoare de filme/seriale și promoția Orange a venit la fix. Universul a aranjat lucrurile, tocmai mi-a zis soția că urmează un sezon nou din Regina Maria.

Neaplicabil
Nimic nu e intamplator. Si da, daca il lasi sa-si faca treaba, Universul tinde sa aranjeze lucrurile cum nu se poate mai bine. :) Ma bucur mult ca ai reusit! 🙂

Razvan
#StarMember
Ai dreptate, dacă renunți la așteptări, totul se întâmplă în prezent.