anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Buy Back Special 5G

MarooQot
Începător

Astăzi am primit acest mesaj text: "Vino in orice magazin Orange cu iPhone-ul tau vechi functional ca sa-i oferim o noua viata. Prin programul Buy-Back Special 5G poti achizitiona iPhone 15 incepand de la 11 euro/luna impreuna cu Smart Plus 25, la prelungirea abonamentului pe 2 ani." Ce înseamnă acest lucru? Am un telefon iPhone 12. Cât timp voi plăti cei 11 euro?

1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil

11 euro  este rata la telefon timp de 2, se poate și rata pe 3 ani doar când dai un telefon la buyback. plus încă 25 euro abonamentul, vei plăti lunar 36 euro în total adică abonament plus rata

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Anonim
Neaplicabil

11 euro  este rata la telefon timp de 2, se poate și rata pe 3 ani doar când dai un telefon la buyback. plus încă 25 euro abonamentul, vei plăti lunar 36 euro în total adică abonament plus rata

Jay
Campion certificat

Salut!

Cei 11 € / luna, cel mai probabil, ii vei plati cele 24 de luni cat va fi si prelungirea. Insa o vizita iti va confirma cel mai bine situatia. La suma de 11€ / luna se adauga si valoarea abonamentului.

delfinas
#StarMember

Vei plati, pentru iPhone 15, "de la 11 euro/luna" timp de 2 ani, 24 de luni, cat prelungesti abonamentul. Ti se va evalua vechiul iPhone si, in functie de asta, vei avea o scadere de pret pt un iPhone 15. Se mai intelege ca aceste conditii sunt daca accepti abonamentul Smart Plus 25.

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Vei plăti 36 euro pe lună (11 euro rata + 25 euro abonament).

Este posibil să plătești și un avans de aceea îți recomand să verifici oferta in magazin unde va fi evaluat și dispozitivul tau.

Întodeauna citește detaliile și nu te lăsa păcălit de titlu (modul de formulare al ofertei).

Pololică
#StarMember

Salutare!

Versiunea simplificata: 11E (rata la telefon) + 25E (abonamentul) = 36E lunar.

Daca ai puncte, cei 11E vor mai scadea. Recomand sa faci o simulare de pret sa vezi de avans. 11E x 24 luni = 264E. Un IPhone 15 costa, fara abonament, cam 800E. Scazi telefonul din buyback si o sa ai de plata un avans, si nu cred ca o sa fie 100E. Deci MARE atentie la detalii.

EDITARE: punctele se vor scadea prima data din avans si, daca mai ramane ceva, si din rate