anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Accesorii Sony Xperia 5IV

Razvan
#StarMember

Salutare tuturor! De unde pot cumpăra folie și husă pentru telefonul Sony Xperia 5IV?

7 Răspunsuri 7

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Razvan! 🙂

Din pacate, telefonul e foarte nou. Din cauza asta nici nu prea sunt accesorii.

Daca era cu 1mm mai inalt si 1mm mai lat, puteai folosi linistit husa de la Xperia 5 III. :))

Am gasit ceva aici... Dar magazinul nu mi se pare de incredere. Si din cate am citit prin review-uri, nu prea sunt ok.

Ai doua variante:

1. mai astepti pana incep sa apara (pe Aliexpress exista deja dar...ajung in vreo doua luni).

2. iei o folie si o husa de Xperia 5 III, si in ceea ce priveste husa, incerci sa o adaptezi cu niste bucatele mici de hartie pe orizontala, si pe verticala, cat sa nu joace. Folia ar trebui sa fie ok, zic eu. Nu ca ai avea ce sa-i faci, in caz ca nu e. :))

Asta pana incep sa apara accesorii si la noi. Macar sa fie protejat telefonul.

Alta idee in afara de o eventuala comanda pe Aliexpress...nu am, in momentul asta. Iar ce am vazut pe site-uri este si foarte scump, si nici nu sunt site-uri de incredere. Deci...nu recomand.

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Razvan
#StarMember

Mulțumesc cu recunoștiință tuturor! 

Razvan
#StarMember

Accesoriile comandate pe aliexpress au ajuns la oficiul poștal, repede. Luni mă duc să le ridic. @arsradu Mulțumesc cu recunoștință pentru sugestie. 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Cu mare drag, Razvan! Sa le folosesti cu placere si sa te bucuri de noul telefon! 😁

Faina achizitie, apropos. Dar stiai deja asta. Altfel nu l-ai fi ales. 😋

Client Orange

Merci, a fost cam singurul care se apropia de Huawei la acel moment pe piață.