anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefoane la preturi speciale pentru utilizatorii prepay

Ciucuras
Cunoscător certificat
Astazi cand am intrat intr-un magazin orange shop am observat ca cei care detin pre pay au posibilitatea de a cumpara telefoanele la un pret special. Nu stiam ca au aceasta facilitate. In trecut stiu ca nu aveai posibilitatea asta. Voi ati cumparat? Cum este pretul lor fata de cel din magazinele de specialitate?
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat
Prin programul de loialitate PrePay Bonus,la reîncărcarea cartelei de minimum 6 euro credit se acordă un bonus în funcție de valoarea sumei cu care a fost făcută reîncărcarea (valoarea bonusului la reincarcarea online este dubla). Există reduceri la telefoane prin Orange Phone Credit. Se poate folosi creditul cumulat în Orange Phone Credit de maximum două ori în 12 luni, dacă numărul tău PrePay este în perioadă activă, doar în magazinul online Orange, dacă între cele două momente există un minim de 6 reîncărcări de minimum 6 euro credit.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Eu am avut doar abonamente de cand sunt client Orange, deci n-am facut o astfel de achizitie, dar, stiu ca si la Prepay conteaza vechimea si beneficiezi de un program de loialitate prin care primesti bonus phone credit si reduceri la telefoane.. Pentru telefoane la preturi speciale cred ca trebuie sa mergi in shop.. poate nu sunt aceleasi modele peste tot.. Bonusul cumulat este valabil 24 de luni de la acordare si poti strange pana 200€ phone credit si il poti folosi doar in magazinul online.. Pentru mai multe detalii intri in Produse si servicii - prepay - prepay bonus.. https://www.orange.ro/prepay/prepay-bonus/index.html

svetalex
Senior certificat
Prin programul de loialitate PrePay Bonus,la reîncărcarea cartelei de minimum 6 euro credit se acordă un bonus în funcție de valoarea sumei cu care a fost făcută reîncărcarea (valoarea bonusului la reincarcarea online este dubla). Există reduceri la telefoane prin Orange Phone Credit. Se poate folosi creditul cumulat în Orange Phone Credit de maximum două ori în 12 luni, dacă numărul tău PrePay este în perioadă activă, doar în magazinul online Orange, dacă între cele două momente există un minim de 6 reîncărcări de minimum 6 euro credit.

Vio73
#StarMember
Pe lângă acest program Prepay Bonus, cei care trec la abonamente, iar au facilități speciale în comparație cu abonații existenți. E valabil atât la resursele abonamentului, cât și în general.