anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Este program de loialitate si pentru cartelele PrePay?

Miha_Z
#StarMember
La abonamente putem vorbi ca program de loialitate despre punctele Thank You. Utilizatorii de Pre Pay au vreun beneficiu daca sunt loiali firmei de telefonie?
1 Soluţie acceptată‚

Tina
Cunoscător certificat
Exista program de fidelizare la cartela. In fiecare luna, reincarc cartela soțului meu. Pe lângă faptul ca beneficiem amândoi de bonusuri constând in net cadou, reincarcarile sunt aducătoare de puncte cu care se poate achiziționa un telefon.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Anca07
#StarMember
A fost un program de loialitate si pentru cartelele prepay, primeam credit la sarbatorirea a inca unui an petrecut in retea, un anumit procent din incarcarile din acel an. Era foarte bine, si abia asteptam sa implinesc inca un an, insa acum, din cate stiu eu, nu mai exista niciun program de loialitate pentru cartelele prepay, in afara de faptul ca la orice incarcare din my orange, primesti reduceri la telefoane, insa si acele telefoane nu sunt accesibile oricui ca si pret.

Ascary
Campion certificat
Se oferă atâtea beneficii la activarea unor opțiuni pe Prepay încât chiar nu mai e nevoie expres de o fidelizare. Pentru bugete reduse Prepay rămâne soluția cea mai bună și culmea se primesc mai multe beneficii față de un abonament de aceeași valoare sau chiar mai mare. Apoi ca sa fim corecți cine este fidel rețelei Orange 🙂 trece pe abonament. Oricum,sunt sigur că mulți utilizatori Prepay nu trec pe abonament tocmai din cauza acestor beneficii și nu că nu ar fi fideli rețelei Orange.

Vio73
#StarMember
Există programul Phone Credit, pe care o să-l descriu în cele ce urmează: Cu programul de loialitate PrePay Bonus, primesti bonus Phone Credit la fiecare reîncărcare a cartelei de minimum 6 euro credit. In plus, primești reduceri la telefoane prin Orange Phone Credit. Toate acestea fără să fii condiționat de contract. Mai mult, atunci când îți reîncarci online cartela PrePay, ai beneficii duble. De exemplu: - dacă reîncarci online cu 6 euro, vei primi un bonus de 1,2 euro; - dacă reîncarci online între 7-11 euro, vei primi 1,35 euro; - la mai mult de 12 euro online, vei primi 2,70 euro. Sursa: https://www.orange.ro/prepay/prepay-bonus/index.html

Ascary
Campion certificat
Nu știam de Phone Credit. Utila informația. Pur și simplu acest program de fidelizare îți dă o parte din bani înapoi. Mulțumim.

Tina
Cunoscător certificat
Exista program de fidelizare la cartela. In fiecare luna, reincarc cartela soțului meu. Pe lângă faptul ca beneficiem amândoi de bonusuri constând in net cadou, reincarcarile sunt aducătoare de puncte cu care se poate achiziționa un telefon.

Romeo_
Senior certificat
Orange Phone Credit cu care poti cumpara din online telefoane si accesorii

Vio73
#StarMember
Valabil doar la încărcările de peste 6 euro (inclusiv).