anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Reîncărcare cu minute

Anna_2
Începător
Mi-am încărcat telefonul pe data de 2020.08.06 cu 5euro cu minute.În urmă cu 2 săptămâni am făcut reîncărcare de urgență adică 0.40€.Eu nu mi-am verificat smsurile am și făcut mai multe apeluri iar astazi am rămas fără minute și fără internet.În smsul cu reîncărcare scrie că am în cont 4.6 euro.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
După ce ai reîncărcat cartela, ți s-a retras automat creditul de urgență în valoare de 0,40 euro. Soluția ta, la îndemână, ar fi fost o reîncărcare cu 6 euro, ai fi avut în cont 5,6 euro și ai fi putut activa manual o EO cu minute și internet cu 5 euro. Tu ai crezut, că vei scăpa de datorie, dacă reîncarci contul direct cu minute.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Anna_2
Începător
În momentul de față am 0 euro credit.

FLo1
#StarMember
Alta data sa incarci cu optiune, nu cu credit. Asa, s-a consumat din credit fie pe apeluri / SMS/ internet si creditul s-a consumat mai repede. Poti vedea mai exact la un desfasurator in MyOrange pe ce s-a consumat mai mult.

Razvan
#StarMember
După ce ai reîncărcat cartela, ți s-a retras automat creditul de urgență în valoare de 0,40 euro. Soluția ta, la îndemână, ar fi fost o reîncărcare cu 6 euro, ai fi avut în cont 5,6 euro și ai fi putut activa manual o EO cu minute și internet cu 5 euro. Tu ai crezut, că vei scăpa de datorie, dacă reîncarci contul direct cu minute.

Vio73
#StarMember
Cred că trebuie să reîncarci opțiunea respectivă plus încă ceva în plus, pentru a acoperi și rezerva aceea.