anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

PREPAY MINIM PENTRU CONVORBIRI IN ALTE RETELE

IOSIF21966
Începător

CAT ESTE PREPAY MINIM PENTRU CONVORBIRI SI IN ALTE RETELE DACAT ORANGE

7 Răspunsuri 7

FLo1
#StarMember

@IOSIF21966: Dacă dorești o ofertă prepay care să conțină și minute naționale, cea mai ieftină este oferta la 3euro. Personal, îți recomand totuși oferta cu minim 5euro, care oferă muuult mai multe resurse naționale și date mobile. Detalii regăsești în acest topic din Comunitate aici, sau pe www.orange.ro/prepay. Succes.

 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă te descurci cu aplicațiile, cel mai ieftin este Yoxo, la 9 lei.

Detalii aici: 

https://www.yoxo.ro/ 

Ai minute și sms-uri naționale nelimitate, la cel mai mic preț din Romania. 

https://www.yoxo.ro/oferta-de-abonamente/ 

Baftă!

 

arsradu
#StarMember

Salut,

Depinde ce intelegi prin "prepay minim". Optiune cu resurse incluse sau credit minim? Pentru ca, in functie de asta, raspunsul poate sa difere.

Ca idee, iti recomand activarea unei optiuni cu resurse incluse, nu consumul din credit. E mai rentabil, in special pe termen lung. Si intrucat oricum nu poti incarca cu mai putin de 4 euro credit, eu zic ca merita sa te gandesti la o optiune cu resurse incluse, decat sa consumi direct din credit.

Daca are sens ce spun, iti recomand si eu sa arunci o privire peste optiunile cu resurse incluse de pe www.orange.ro/prepay

Client Orange

Buna dimineata!

am de mult timp  prepay 4 euro (minute)   si nu pot apela  numere din retea  digi     si robotul tot ma indeamna sa-mi verific creditul

multumesc

 

 

 

Ai verificat resursele existente? La oferta de 4euro nu ai decât 100minute naționale. La cea de 5euro ai 1000minute. Verifică resursele existente (apel la 333 sau SelfCare *100#) și te rugăm să revii pe topic cu feedback.

Da. Vezi daca mai ai minute... Pentru ca la optiunea de 4 euro sunt foarte putine, dupa cum zicea si Flo.

Poti sa ai doua posibilitati:

  1. numarul pe care il apelezi e unul normal, dar nu mai ai minute
  2. numarul pe care il apelezi e un numar scurt, sau numar special, care nu consuma din minute.

Evident, daca e acelasi numar pe care l-ai tot apelat, si a fost ok pana acum, si dintr-o data nu mai merge, si robotul te intreaba de credit, as tinde sa cred ca vorbim de prima varianta. 🙂

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Daca ai un card bancar cea mai buna solutie e yoxo 9lei sau 19lei