anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot să activez o opțiune cu creditul 4,95€?

PricopieSolomon
Începător

Salut,

Am încărcat cu 5 euro credit și am consumat din credit, acum am 4,95€ pot să activez o opțiune cu creditul acesta ?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

Ai opțiuni dar cu resurse reduse, la valoarea de 4euro sau chiar de 3euro.

Pentru activarea unei opțiuni de 5euro există două variante: 1.Transfer credit (de pe un alt cont PPY), cu detalii aici, după care alegi opțiunea dorită din contul tău MyOrange. 2.Reîncărcarea contului cu minim 4euro, întrucât reîncărcarea este posibilă doar cu minim 4euro. Detalii în acest sens regăsești aici.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Pololică
#StarMember

Salutare! 

O să ai nevoie de valoarea întreagă pentru reactivare. 

Buna,

Poți activa opțiunea de 4 euro.

FLo1
#StarMember

Ai opțiuni dar cu resurse reduse, la valoarea de 4euro sau chiar de 3euro.

Pentru activarea unei opțiuni de 5euro există două variante: 1.Transfer credit (de pe un alt cont PPY), cu detalii aici, după care alegi opțiunea dorită din contul tău MyOrange. 2.Reîncărcarea contului cu minim 4euro, întrucât reîncărcarea este posibilă doar cu minim 4euro. Detalii în acest sens regăsești aici.

arsradu
#StarMember

Salut,

Din pacate, nu. Nu se poate. 

Pe viitor, recomand inchiderea datelor mobile pana la activarea unei optiuni, si activarea ei din meniul Self Care (*100#).

Ca idee, la optiunile recurente (cele cu plata din credit), nu trebuie decat sa ai grija sa ai credit pana la data reactivarii optiunii. Optiunea se reactiveaza automat, si creditul se retrage.

update: poti sa transferi de pe un alt numar 1 euro astfel incat sa poti face activarea. Dar nu poti sa activezi optiunea de 5 euro daca nu ai cel putin 5 euro pe cont. 

Client Orange