anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot sa fac plata automata

Bogdansandu
Începător

Am o cartela orange si vreau sa pun plata automata, gen sa se incarce luna de luna automat. Cum fac asta?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Bogdan,

Bine ai venit in Comunitate.

Din pacate, singura varianta este cu un alt abonament de pe care sa-ti incarci cartela. Nu exista optiune de reincarcare automata de pe un card bancar. Crede-ma, si eu as vrea asa ceva. Din pacate, dupa toate insistentele, nu s-a putut adauga nici macar un text in sectiunea de Reincarcari Programate, care sa anunte clientii prepaid ca, pentru a beneficia de incarcari programate, au nevoie de un abonament! 

Deci, daca ceea ce iti doresti este incarcare automata lunara, la o anumita data, cu plata de pe cardul asociat in aplicatie, din pacate, raspunsul este: nu se poate.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai detalii în link-ul de mai jos:

 

https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-fac-o-rencrcare-automat-programat-44

Sigur, merge doar făcând încărcarea automată de pe un abonament.

Baftă! 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Bogdan,

Bine ai venit in Comunitate.

Din pacate, singura varianta este cu un alt abonament de pe care sa-ti incarci cartela. Nu exista optiune de reincarcare automata de pe un card bancar. Crede-ma, si eu as vrea asa ceva. Din pacate, dupa toate insistentele, nu s-a putut adauga nici macar un text in sectiunea de Reincarcari Programate, care sa anunte clientii prepaid ca, pentru a beneficia de incarcari programate, au nevoie de un abonament! 

Deci, daca ceea ce iti doresti este incarcare automata lunara, la o anumita data, cu plata de pe cardul asociat in aplicatie, din pacate, raspunsul este: nu se poate.

Client Orange