anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot reactiva optiunea cu 12 euro cu minute in roaming?

jean_bill
Junior

Cum pot reactiva optiunea cu 12 euro cu minute in roaming din creditul din cont? Am crezut ca se reactiveaza automat.

 

1 Soluţie acceptată‚

@jean_bill: Excelent. De pe numărul respectiv cu creditul primit activezi acum opțiunea de 12euro cu minute (din contul MyOrange obligatoriu). cu plata din credit.  

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember

@jean_bill: Bun venit în Comunitate. Ești acum în roaming? Dacă DA, ai acces prin wifi la contul tău MyOrange? E nevoie pentru activarea opțiunii și a roamingului (implicit cu opțiunea) din contul tău MyOrange, fie app fie web. 

Opțiunea dacă nu a fost selectată ca ”recurentă” nu se activează automat. Atenție: activarea inițială are valabilitate doar 21 zile. Revino pe topic pentru alte detalii. Succes.

am administrare in aplicatie numarul fratelui meu. i-au expirat cele 21 de zile cu optiunea de 12 euro. I-am incarcat anterior cu 15 euro sa aiba pentru reactivare. Acum trebuie sa reincarc cu optiune de 12 euro si ce fac cu cei 15 ?

@jean_bill: Excelent. De pe numărul respectiv cu creditul primit activezi acum opțiunea de 12euro cu minute (din contul MyOrange obligatoriu). cu plata din credit.  

FLo1
#StarMember

@jean_bill: Ai reușit? Ai atașat un screen-shot în acest sens.

Screenshot_20230331-092627_My Orange.jpg

Da, am reusit. Multumesc pentru raspuns. Am setat raspunsul ca solutie. 👍

@jean_bill: Excelent. Te așteptăm în Comunitate și cu alte contribuții (probleme/soluții) pe subiecte cu și despre tehnologie. Numai bine.🙂