anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cate si care taste trebuiesc apasate pentru a ajunge in legatura cu un operator?

EmmaTd
Începător

Buna seara! Am incarcat din greseala un alt numar decat cel dorit. Vreau sa vorbesc cu un operator dar nu stiu cum sa dau de unul, ca sa ma poate ajuta, daca se mai poate cum se putea candva sa anuleze incarcarea. Dupa ce apelez 300 cate si care taste trebuiesc apasate pentru a ajunge in legatura cu un operator? 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna Emma,

Bine ai venit in Comunitate!

Suna la 300, si formeaza 5-2-0.

Cu toate astea, nu uita ca azi e 1 Decembrie (la multi ani, cu ocazia asta), si e posibil ca o parte dintre consultanti sa nu fie la lucru. In caz ca nu reusesti, poti incerca din nou maine dimineata, si eventual incearca si pe chat-ul Djingo.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna Emma,

Bine ai venit in Comunitate!

Suna la 300, si formeaza 5-2-0.

Cu toate astea, nu uita ca azi e 1 Decembrie (la multi ani, cu ocazia asta), si e posibil ca o parte dintre consultanti sa nu fie la lucru. In caz ca nu reusesti, poti incerca din nou maine dimineata, si eventual incearca si pe chat-ul Djingo.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu intru accesând varianta 1-1-1-0, chiar dacă robotul spune despre servicii fixe. Sigur, o poți face mâine, după ora 8.00.

Succes!

cezar98
Junior entuziast

Salutare! Poti suna la 300 cum au spus si colegii ,sau, daca ai credit pe cartela/esti abonat, poti suna direct la 401 pentru a intra direct in legatura cu un operator, fara a mai parcurge meniul robotic (serviciu disponibil non-stop, dar tarifat cu 0.05Eur/min)