anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusul Anual

Neaplicabil
Am și eu o întrebare de ce nu se mai da bonusul anual cum se dădea în urmă cu vreo 2 sau 3 ani.......Cred că Orange ii prea sărac sa mai trimită bonusul anual la câți clienți are........In ziua de astăzi toții vreau doar să plătești și să primești cât mai puțin și să încarci fără nr și să facă ei banii și capital social să aibă ce să trimită afară la Orange .
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Teodor4321: Dacă te referi la abonament, acel bonus cu minute sau reduceri a fost transformat într-o ”lună gratuită de internet nelimitat". Dacă te referi la prepay, acesta nu are și nu a avut vechime sărbătorită anual.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
La care bonus anual te referi?

Neaplicabil
Când avea cartela 1 an și 2 ani și așa mai departe primeai de la Orange bonus valabil 30 de zile parcă ceva minute și internet sau ceva opțiune daca îmi aduc bine aminte.

delfinas
#StarMember
Primesti bonusuri generoase la reincarcare, mult mai mult decat mine la plata abonamentului. Eu, la abonament de 14 euro, primesc aproape 2 puncte, adica 20 de centi, la reincarcarea unei cartele de 6 euro, prin My Orange, se primesc 90 de centi. Avantaj cartela PrePay! 😉

FLo1
#StarMember
@Teodor4321: Dacă te referi la abonament, acel bonus cu minute sau reduceri a fost transformat într-o ”lună gratuită de internet nelimitat". Dacă te referi la prepay, acesta nu are și nu a avut vechime sărbătorită anual.