anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

28 de zile feb. etern

luna  trecuta  31  de  zile.. luna  asta  30....  de  aia  ma  teleportez  la conecting  people  vodkafon...   nu  se  poate  asa  ceva....

9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember

Salut,

Lunile au număr inegal de zile (excepție Iulie - August și Decembrie - Ianuarie). Ce anume te deranjează?

Client Orange

fratele  meu  alb

nu  pot  sa  accept  asa  ceva..  nu  stiu  in  ce  galaxie  traiesti  dar  numai  feb.  are  28  de  zile...oct   are  iar  31...  eu  platesc  5  euroi pe   28  de  zile.. iar  oct  are  31  de  zile...  capisci  😜  vodka fon are  oferta de  6  iepuroi  la  pret  de  3  👽

Ok, hai sa le luam pe rând.

Inteleg ca esti client Prepay? Te referi la faptul ca valabilitatea optiunii în unele cazuri a scăzut de la 30 de zile la 28 de zile? Unele luni au 31 de zile, și n-a fost niciodată vreo opțiune cu valabilitate 31 de zile, dar asta e partea a doua. 🙂

Pentru comparație, oferta Vodafone arata cam așa. Pare ca și la ei lunile sunt mai scurte. 🙂

arsradu_0-1694808365560.png

 

Client Orange

salut

da..  exact...

Când toți oferă altceva decât vrei, te adaptezi sau îți faci rețeaua ta proprie de telefonie mobilă. Simplu.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Din păcate , și la Vodafone este tot cam la fel, din câte știu eu. Poți în schimb să treci pe yoxo, care este un serviciu mai ieftin și asemănător cu prepay-ul.

Detalii aici:

https://www.yoxo.ro/

Baftă!

RafaHelper
#StarMember

Salut @marinmanagement

Daca ai nemulțumiri le poți trimite si din secțiunea contact: https://www.orange.ro/contact/

Fiecare operator își face propriile reguli, o luna poate avea si 2 zile daca este specificat in termeni si condiții. 

asa  le  faci   burta  mare..... clienti  ca   tine....👾

BlackWolf
Senior certificat

Dacă vrei Prepay ramai la Orange dacă e ok. Și la Vodafone ofertele sunt tot de 28 zile și acum au dat-o de gard grav, din octombrie perioada de gratie scade de la 180 zile la 90 zile. Dacă nu reîncarci cartela în perioada de gratie pierzi numărul de telefon...

PS: Am 3 abonamente și o cartela Prepay la Vodafone, o cartela Prepay la Orange și o cartela Prepay la Telekom, deci știu cât de cât cum sta treaba la fiecare și nu țin partea nimănui, e doar un sfat. Doar la Digi nu mai am, am avut și acolo și am fost cel mai nemulțumit de ei dintre toți operatorii...