anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce se reincarca prepay-ul automat cu 6€?

Blue12
Senior

Am un prepay pe care l-am reincarcat cu optiune de 3€ care expira in data de 9/10/2023, reincarcarea fiind efectuata cu plata pe factura de abonament. In MyOrange apare ca va avea loc o reactivare automata cu o optiune de 6€ in data de 5/10/2023, fara ca eu sa fii selectat vreo reincarcare automata.

Imi poate cineva explica despre ce este vorba?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Blue12: Ai în lista ta de opțiuni ”Opțiunea de 6 euro” ca fiind recurentă, întrucât cândva... ai activat recurent opțiunea de 6euro. Ce ai de făcut? Simplu: O ștergi din lista opțiunilor active. Dacă nu reușești din My Orange (opțiunea nefiind activă la acest moment), atunci încearcă din meniul SelfCare, adică apel la *100# și alegând meniul de ”Opțiuni active” ar trebui să o regăsești în listă și să o poți șterge.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember

@Blue12: Ai în lista ta de opțiuni ”Opțiunea de 6 euro” ca fiind recurentă, întrucât cândva... ai activat recurent opțiunea de 6euro. Ce ai de făcut? Simplu: O ștergi din lista opțiunilor active. Dacă nu reușești din My Orange (opțiunea nefiind activă la acest moment), atunci încearcă din meniul SelfCare, adică apel la *100# și alegând meniul de ”Opțiuni active” ar trebui să o regăsești în listă și să o poți șterge.