anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Care sunt școlile care au primit internet gratis?

Razvan
#StarMember
În urma campaniei prepay "Dăruiește GB de net", am auzit ca ar fi echipat școlile cu internet mobil fix. Știe careva care sunt școlile și județele aferente?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
În acest program au intrat câteva scoli,în cea mai mare parte din mediul rural și cu precădere scoli gimnaziale,acestea sunt: Strugari-Bacau Zagra-Bistrita Nasaud Dudești-Braila Costești-Buzau Dor Mărunt-Calarasi Dragoș Vodă-Calarasi Târgoviște (școala gimnazială Nr 10)-Dambovita Galicea Mare-Dolj Piscu-Galati Bahnea-Mures Sincraiu de Mures-Mures Farcasa-Maramures Vânătorii Neamț-Neamt Micula-Satu Mare Medieșu Aurit-Satu Mare Satchinez-Timis Putna-Suceava Roești-Valcea Tulnici-Vrancea Bacani-Vaslui

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Ascary
Campion certificat
În acest program au intrat câteva scoli,în cea mai mare parte din mediul rural și cu precădere scoli gimnaziale,acestea sunt: Strugari-Bacau Zagra-Bistrita Nasaud Dudești-Braila Costești-Buzau Dor Mărunt-Calarasi Dragoș Vodă-Calarasi Târgoviște (școala gimnazială Nr 10)-Dambovita Galicea Mare-Dolj Piscu-Galati Bahnea-Mures Sincraiu de Mures-Mures Farcasa-Maramures Vânătorii Neamț-Neamt Micula-Satu Mare Medieșu Aurit-Satu Mare Satchinez-Timis Putna-Suceava Roești-Valcea Tulnici-Vrancea Bacani-Vaslui

Vio73
#StarMember
Foarte util pentru copii și instituțiile respective. Felicitări Orange pentru inițiativă și celor care au donat!

Neaplicabil
Heey! Ma bucur sa vad ca donatiile pe care le-am facut atat eu cat si cei apropiati au avut efectul scontat. :) Bravo Orange pentru initiativa. Si ma bucur mult ca am putut sa ajutam.

Romeo_
Senior certificat
Felicitari Orange pt initiativa! Mi-ar fi placut sa ajunga si in Iasi dar probabil a fost facuta o selectie cu cele mai nevoiase scoli(nu ca aici nu ar fi).

Razvan
#StarMember
Mulțumesc ascary. Felicitări Orange pentru inițiativă și speram să faceți o practica uzuală din acest program.

Miha_Z
#StarMember
Frumoasa initiativa Orange si ar trebui pusa in practica de cat mai multe firme. Imi doresc doar sa fie folosita "aceasta donatie" in interesul elevilor.

Vio73
#StarMember
Poate vor veni pe viitor cu campanii de acest gen, mult mai consistente!

Romeo_
Senior certificat
Cred ca aceasta campanie ar trebui sa continue atat timp cat Orange da la reîncarcare cei 50Gb.Eu sincer i-as dona in continuare.

Neaplicabil
@Romeo, si eu! E o initiativa foarte buna.