anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nou! Badge Aniversar pentru fiecare an petrecut în Comunitate

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Ai împlinit cel puțin 1 an de când ești aici, alături de noi, în Comunitate? Felicitări și la mulți ani! Hai să petrecem împreună aniversarea ta! 🎂

Începând de astăzi, toți membrii Comunității vor primi câte un badge special la fiecare aniversare de la momentul înregistrării. Aceste badge-uri reprezintă modul nostru de a vă spune "Mulțumim!" și un moment frumos de a sărbători alături de ceilalți membri.

Și, pentru că avem deja 5 ani de existență, am pregătit 5 badge-uri pe care le vom aloca pe rând, cate unul în fiecare din următoarele săptămâni, tuturor celor care aveți mai mult de 1, 2, 3, 4 sau 5 ani vechime în Comunitate.

Fiecare badge reflectă nu doar timpul petrecut alături de noi, ci și loialitatea și implicarea voastră în Comunitate, deci merită din plin sărbătorit cu un tort virtual. 🎂

Vă mulțumim încă o data și vă urăm la mulți, mulți ani alături de Comunitatea Orange!

6 Răspunsuri 6

alterego
Explorator entuziast

Eu am fost din prima zi doar că... am intrat, am ieșit... și sunt o duzină de duzine de duzine de postări făcute de mine care figurează acum cu autor anonim 😔

Vio73
#StarMember

Eu am fost chiar din prima zi și am intrat zilnic.

Mulțumim!

La mulți ani!

delfinas
#StarMember

Frumoasă modalitate de a răsplăti fidelitatea, mulțumim!!!

mihai_13
Maestru

acum am inteles 🙂  chiar ma si miram ce cauta acum badge  pentru 1 an -  doar am badge de 5 ani ...

Razvan
#StarMember

Acum s-a elucidat misterul, după ce dimineață eram nedumerit de ce am primit badge de 1 an. O seară binecuvântată! 

MCostel73
Începător

O surpriză plăcută.

Mulțumim.