anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Interfata aplicatie My Orange Fix

Stie cineva cand vor scapa clientii Orange Fix de nenorocita de interfata a aplicatiei care este diferita de Orange Comunication ? Problema mea este ca nu se poate vedea consumul, s-au laudat ca vor integra totul intr-un singur sistem ca va fi doar o aplicatie pentru toti, un mare fas.

4 Răspunsuri 4

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Având în vedere că se lucrează și asupra aplicației my Orange (mai mult o copiere) sigur vor îmbunătăți și interfață.

Însă dacă sunt probleme acestea pot fi sesizate către Orange prin metodele de contact.

https://www.orange.ro/contact/ 

sau către echipa care se ocupa de dezvoltarea aplicațiilor Orange.

aplicatii@orange.com

O echipa foarte competenta și dedicata rezolvării oricăror probleme apărute în aplicațiile Orange.

Pe partea de comunicare, vreau sa spun că am fost uimit de aceștia fiind contactat in fiecare etapa a soluționării problemei.

Felicitări echipei pentru modul în care tratează clienții.

 

 

 

Normal ca sunt probleme ,am transmis sesizare catre aplicatii@orange.com ,ce nu inteleg este de ce mint cu faptul ca toti clientii au acces la aceiasi aplicatie ca nu mai sunt diferente etc ,cand ei stiu sigur ca nu e asa ?Nu era mai corect sa rezolve problema dupa care sa se laude ca au integrat toti clientii intr-un singur sistem ?

Anonim
Neaplicabil

Argumentul tau este valid.

Așa ar fi fost normal.

Însă procesul poate fi de durata posibil sa fie amănunte pe care noi nu le cunoaștem.

Totuși este bine că ai făcut sesizare pentru a rezolva problemele punctuale până la marea unificare.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Din păcate, va mai dura o o vreme, dar te asigur că se lucrează la unificarea tuturor serviciilor și să se ajungă la aceleași servicii pentru toți.