anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefon fără abonament din magazinul online

17TOM
Începător
As putea achiziționa un telefon fără abonament cu punctele thank you vreo 215€ din magazinul online?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Daca punctele in valoare de 215 euro, sunt in varianta triplate, nu poti beneficia de triplare, decat in cazul incheierii unui abonament pe 24 de luni, sau a prelungirii pe 24 de luni a unui abonament existent.. De exemplu eu am 237 puncte, asta înseamnă doar 23 euro.. daca as lua telefon cu prelungire de abonament punctele ar valora 71 euro..

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Salut! Daca punctele in valoare de 215 euro, sunt in varianta triplate, nu poti beneficia de triplare, decat in cazul incheierii unui abonament pe 24 de luni, sau a prelungirii pe 24 de luni a unui abonament existent.. De exemplu eu am 237 puncte, asta înseamnă doar 23 euro.. daca as lua telefon cu prelungire de abonament punctele ar valora 71 euro..

mihai_13
Maestru
numai cu prelungire de abonament ... daca esti eligibil la fidelizare ( in ultimile 18 luni sa nu-fi luat alt telefon la fidelizare )...

Gheo
Junior entuziast
Prelungire abonament înseamnă trecerea obligatoriu la un abonament superior celui existent sau pot păstra vechiul abonament ?

Salut! Gheo, prelungirea abonamentului nu inseamna si trecerea la un abonament superior. Insa pretul final al telefonului este influentat de valoarea abonamentului si perioada contractuala pe care le alegi la prelungire. Asadar, daca doresti, poti pastra pachetul curent in momentul in care cumperi dispozitivul.