anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu mai este disponibila livrarea in magazin?

Daniesy
Junior entuziast

Stiti vreo varianta prin care putem alege livrare in magazin? Orange actualizeaza magazinul online de ceva timp si aceasta optiune nu mai este disponibila.

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Daniesy: Livrarea în magazin nu mai este posibilă de mult timp. Au fost și câteva erori la comenzi din această cauză. Cea mai sigură (lipsită de erori pe parcursul până la finalizarea comenzii) și recomandată este comanda cu transportul asigurat de curier.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember

@Daniesy: Livrarea în magazin nu mai este posibilă de mult timp. Au fost și câteva erori la comenzi din această cauză. Cea mai sigură (lipsită de erori pe parcursul până la finalizarea comenzii) și recomandată este comanda cu transportul asigurat de curier.

Daniesy
Junior entuziast

Ciudat ca eu am făcut anul trecut în vara ultima comanda cu livrare în magazin și totul a decurs perfect.

Dacă vei căuta în Comunitate, vei găsi destule topicuri cu erori și anulări de comenzi, dar și cu soluții de rezolvare ca optare pentru livrare prin curier.  

Da, și eu recomand livrarea prin curier. Îl chemi unde ți-e ție mai comod.

Eu am avut o comandă pt un telefon, care a dispărut în timp ce eu tot făceam vizite la magazin, că primisem mail că telefonul a ajuns în reprezentanță, dar acolo mi se spunea că nu au primit nimic. După 3 zile de-a v-ați ascunselea, comanda a fost anulată, pt că ... nu respectasem termenul de 3 zile. 🙂