anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cumparare din Magazin daca nu sunt client Orange

Cristi89
Începător

Buna ziua, cum spune si titlul, pot sa cumpar din Magazinul Orange daca nu mai sunt client Orange?
Incerc sa cumpar o consola PS5, dar da clasicul mesaj de eroare: Comanda nu a fost plasata!::A intervenit o eroare.

Va multumesc.

 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca te referi la magazinul online, da, se pot face comenzi si fara cont. Evident, asta daca nu vrei reduceri pentru abonati si alte beneficii pentru care trebuie sa fii logat in contul My Orange.

arsradu_0-1681116453102.png

Problema cu PS5-ul cred ca este una specifica, cel mai probabil cauzata de lipsa stocului. Intrucat e un produs la mare cautare in perioada asta, stocurile se epuizeaza foarte repede.

De asemenea, e bine de stiut faptul ca poti sa ai un cont My Orange si fara sa fii client Orange. Deci, oricum ar fi, poti sa dai comanda linistit din magazinul online (atata timp cat nu sunt probleme cu magazinul in sine, sau cu stocurile).

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Daca te referi la magazinul online, da, se pot face comenzi si fara cont. Evident, asta daca nu vrei reduceri pentru abonati si alte beneficii pentru care trebuie sa fii logat in contul My Orange.

arsradu_0-1681116453102.png

Problema cu PS5-ul cred ca este una specifica, cel mai probabil cauzata de lipsa stocului. Intrucat e un produs la mare cautare in perioada asta, stocurile se epuizeaza foarte repede.

De asemenea, e bine de stiut faptul ca poti sa ai un cont My Orange si fara sa fii client Orange. Deci, oricum ar fi, poti sa dai comanda linistit din magazinul online (atata timp cat nu sunt probleme cu magazinul in sine, sau cu stocurile).

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Așa cum ți s-a spus, poți comanda fără reduceri de client, cam orice produs.

Baftă!

Cristi89
Începător

Salut, am aflat intre timp ca problema era intradevar din cauza ca nu mai e nici un PS5 pe stoc. Stocurile nu se actualizeaza in timp real, nu mai e nici unul pe stoc de cateva zile bune.

Mersi