anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum aflu statusul unei comenzi online fara cont?

crsmrs
Începător

Ciao, cum aflu statusul unei comenzi date online, fara cont? Telefon cu abonament

 

Mersi!

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@crsmrs: Bun venit în Comunitate. Pe adresa de email declarată în momentul finalizării comenzii ai primit un număr de comandă. Cu acel număr, accesezi pagina de contact sau chatul Djingo și menționând simplu ”magazin online” vei avea opțiune pentru verificarea statusului comenzii (vezi foto mai jos). Poți verifica/afla și prin apel la 300, dar posibil să ai de așteptat mai mult. Succes. Revino pe topic pentru alte informații.

FLo1_0-1698927143097.png

 

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember

@crsmrs: Bun venit în Comunitate. Pe adresa de email declarată în momentul finalizării comenzii ai primit un număr de comandă. Cu acel număr, accesezi pagina de contact sau chatul Djingo și menționând simplu ”magazin online” vei avea opțiune pentru verificarea statusului comenzii (vezi foto mai jos). Poți verifica/afla și prin apel la 300, dar posibil să ai de așteptat mai mult. Succes. Revino pe topic pentru alte informații.

FLo1_0-1698927143097.png

 

DanielaH
Moderator

@crsmrs, te-a ajutat răspunsul lui FLo1? Ai aflat în ce stadiu este comanda ta?

Da, m-a ajutat. Nu a stiu operatorul cand vine comanda, insa astazi am primit mesaj ca vine comanda data miercuri.  Mersi!

@crsmrs: Mă bucur că ai primit o confirmare în privința status-ului comenzii. Te așteptăm și cu alte contribuții în Comunitate.