anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când ajunge comanda din data de 21.05.2023?

AnnaMaria
Junior

Bună ziua. Am făcut o comanda în data de 21.05.2023 la un Samsung s23 u prelungire abonament, comanda îmi e confirmata și apărea data de 23 la livrare estimata... Oare când ajunge? 

1 Soluţie acceptată‚

Bună... Mulțumesc pt răspuns, s-a rezolvat, am primit mesaj de la curier, azi vine😁

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu apare nimic, niciun AWB, la comandă  ? Mă gândesc că nu poate să întârzie prea mult. Poate astăzi îți primești coletul!

Dacă nu, poți întreba pe adresa magazinonline@orange.ro.

Baftă!

S-a rezolvat, mulțumesc. Am primit mesaj de la curier ca îmi vine azi😁

AnnaMaria
Junior

Nu apare ca ar fi preluat curierul.. Deci nici un awb, nimic,numai pasul ca e confirmat. 

@AnnaMaria: Bun venit în Comunitate. AWB nepublicat poate să nu fie încă emis. O comandă confirmată înseamnă că este acceptată din punct de vedere al plății și transportului, dar și al stocului. NU înseamnă că este gata predată la curier.  

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Suna la 300 si cere un AWB. Dupa asta, poti verifica singura statusul livrarii pe site-ul curierului. In caz ca sunt intarzieri acolo, poti sa discuti direct cu ei.

Dar e important sa se fi emis un AWB in primul rand. Iar pentru asta, e nevoie sa iei legatura cu cineva de la Orange.

Client Orange

Bună... Mulțumesc pt răspuns, s-a rezolvat, am primit mesaj de la curier, azi vine😁

Ne bucurăm că s-a rezolvat. Să te bucuri de telefon și să-l folosești cu păcere.

Te mai așteptăm în Comunitate.

Mă bucur că s-a rezolvat. De fapt, cam anticipasem asta.