anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] [Rezolvat] Nu pot aplica voucherul octombrie100.

DaniV
Explorator

Screenshot_20221023-180846_Samsung Internet.jpg

 Aici scrie clar 100e reducere dar de fapt nu este nicio reducere!

1 Soluţie acceptată‚

DaniV
Explorator

Am luat legatura cu cei de la relatii clienti si s-a rezolvat. Foarte amabili!

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember

Salut Dani,

De ce zici ca nu e nicio reducere? Ce se intampla vand incerci sa adaugi codul promotional in pagina de finalizare a comenzii?

Client Orange

Salut

Screenshot_20221023-194034_Samsung Internet.jpg

Mda... trebuie sunat la 300. Oricum, din cate stiu, oferta expira maine (daca nu o fi expirat deja, motiv pentru care nici nu te lasa sa mai folosesti codul). Deci, daca nu cumva se va prelungi...nu stiu daca o sa mai poti folosi acel cod. Dar oricum, nu trebuia sa dea eroarea asta, atata timp cat promotia e activa.

Client Orange

De cateva zile incerc si nu merge decat pe varianta de 512gb, desi pe site spun altceva.

Da, asa e... Din screenshot se vede clar ca si varianta de 256GB e la oferta. Poate nu mai e pe stoc... Dar ar fi trebuit sa dea macar o eroare in sensul asta pana sa ajungi cu produsul in cos si cu codul adaugat. :))

Client Orange

Este in stoc. Pot sa comand fara voucher.

DaniV
Explorator

Am luat legatura cu cei de la relatii clienti si s-a rezolvat. Foarte amabili!

Foarte bine! Au facut ei comanda pentru tine sau cum?

Client Orange

Mi-au alocat puncte TY de 100e sa pot face comanda.

Ah, deci era o problema de sistem. Foarte misto rezolvat. Bravo lor. Si...ma bucur pentru tine! 🙂

Acuma, doar sa ajunga si telefonul la timp si sa nu apara probleme pe parcurs! Chiar ma bucur ca ai reusit!

Daca e totul ok, iti doresc sa te bucuri de telefon cat mai mult timp! 🙂

Client Orange

Multumesc! Foarte promti cei de la rel clienti.

Excelent! Pai atunci, te mai asteptam cu drag in Comunitate. Poate chiar de pe noul telefon. 😄

Client Orange