anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

cat internet pot consuma in fiecare luna cu Fun 6

DragoiAndrei
Junior

Salut, cat internet pot consuma in fiecare luna daca am abonamentul fun 6?

1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember

Buna Andrei,

Nu ai aplicatia mobila My Orange? Acolo poti vedea ce resurse ai disponibile pe abonamentul tau si ce ai consumat.

Daca nu ai aplicatia, poti vedea si sunand la Cronos, sa vezi ce resurse mai ai disponibile: la numarul scurt 415 sau a secventei *115# si vei primi imediat pe telefonul tau o notificare ce va contine informatii despre resursele tale disponibile la acel moment. 

Zi cu soare🌞

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Anca07
#StarMember

Buna Andrei,

Nu ai aplicatia mobila My Orange? Acolo poti vedea ce resurse ai disponibile pe abonamentul tau si ce ai consumat.

Daca nu ai aplicatia, poti vedea si sunand la Cronos, sa vezi ce resurse mai ai disponibile: la numarul scurt 415 sau a secventei *115# si vei primi imediat pe telefonul tau o notificare ce va contine informatii despre resursele tale disponibile la acel moment. 

Zi cu soare🌞

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Verifica informatiile din contract. Acolo trebuie sa ai si volumul de date inclus in abonament.

Client Orange

Trixen
#StarMember

Salut,
Dupa cum au zis si colegii mei de forum, cea mai buna varianta este sa afli punctual, pe contul tau, cat internet ai disponibil.
Daca tin bine minte, la acest abonament aveai 30GB. Cu toate acestea:
- poate memoria nu ma ajuta
- poate ai avut vreo oferta speciala la momentul semnarii (poate ai 30+30?)
- poate ai vreun bonus (de exemplu pentru vechime)
Noi nu avem cum sti aceste detalii specifice contului tau, deci apeleaza #100* si alege Cronos, verifica in aplicatia My Orange (sau pe orange.ro) sau suna la 415 si vei primi datele personalizate.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poți consuma cât ai trecut în contract, iar dacă ai cost control activ,  chiar mai mult.

Dacă nu găsești contractul, poți intra din My Orange, versiunea desktop- setări cont -documentele mele și descarci contractul.

Baftă multă!

Anca07
#StarMember

Buna Andrei,

Ai reusit sa obtii informatiile dorite?

Zi cu soare🌞