anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Internet fix Iasi - oprit de 2 zile!

cmariusalin
Începător

Buna seara,

Are cineva idee cat mai dureaza acest "deranjament major" in Iasi, cartier CUG?

Deja au trecut 2 zile fara, o sa incep sa ma interesez la OPC de niste termene!

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Raspunsul la intrebarea asta ti-l poate da doar cineva de la Orange. Noi, aici in Comunitate suntem, in mare parte, clienti ca si tine.

Recomandarea mea ar fi sa ceri un status actualizat, prin apel la 300 sau 0374 300 300.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Îmi pare rău pentru situația prin care treci, dar din păcate, au mai fost destule cazuri pe aici. Dacă nu ai luat deja legătura cu ei, cred că trebuie s-o faci, pentru a afla mai multe detalii. Noi, de aici, nu prea avem cum să te ajutăm!

Cel mai rapid mijloc de a-i contacta în caz de deranjamente este să-i suni la 300 sau 0374300300 (din orice rețea), apoi formezi 1-3-2, pentru asistență. 

Dar sper să se rezolve situația cât mai repede! 

Succes!

 

 

datan
Începător

Termenul legal din moment ce ai notificat operatorul de problema este de minim 72 de ore și nu acopere unele defecte din cauza naturale.

Și asa nu ți sa va oferi dreptul de acțiune juridica ci o reducere la abonament pe, perioada nefunctionari sau dreptul la reziliere unilaterala. 

Îți recomand un abonament business dacă ai nevoie de  sla service agreement sau abonament in paralalel la digi sau Vodafone.