anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Beneficii

NickyS
Community Manager
Community Manager

Descoperă beneficiile de a fi membru în Comunitatea Orange

Ești curios să afli ce ai de câștigat dacă faci parte din Comunitatea Orange? Ne-am gândit să îți oferim 2 tipuri de beneficii: cele imediate, de care te poți bucura în timp real, după realizarea unor activități în Comunitate (badge-uri) și recompensele care pot fi deblocate în timp, dacă sunt îndeplinite niște condiții (niveluri și badge-uri). Pe lângă acestea vom organiza și concursuri cu premii.

Ce înseamnă aceste recompense de fapt?

Badge-uri

Le mai numim și ecusoane sau insigne. Pe acestea le primești atunci când realizezi activități în comunitate, o dată sau de mai multe ori. Hai să îți prezint câteva:

- Salut - primești acest badge atunci când devii membru

- Primul răspuns oferit - primești acest badge după ce postezi primul tău răspuns

- 5 soluții oferite - ai răspuns la întrebări în Comunitate și 5 dintre răspunsurile oferite au fost marcate cu "Soluție" (cele mai bune răspunsuri)

 Intră constant în Comunitate pentru că o să adăugăm noi badge-uri pentru tine!

Niveluri

Când te înregistrezi în Comunitate primești automat nivelul de “Vizitator”. Următoarele  niveluri le poți debloca dacă îndeplinești mai multe condiții: o anumită vechime în Comunitate (număr zile), un anumit număr de răspunsuri oferite/ întrebări publicate, un anumit număr de aprecieri.

Nivelul va arăta celorlalți membri gradul tău de experiență și de cunoaștere a serviciilor și produselor Orange, dar nu numai. Îți dorești să fii Campion?

121 Răspunsuri 121

BSTF
Junior

Habar nu aveam ca exista comunitatea Orange. Sa speram in concursuri inteligente si aducatoare de premii interesante.

NickyS
Community Manager
Community Manager

Vor fi cu siguranta 🙂 ramaneti aproape!

Si eu l-am descoperit astazi.... 

Începător 

Azi am primit in aplicatie,personalul din reprezentante sunt total pe dinafara 

Si eu l-am descoperit azi ...

Și eu l-am descoperit tot astăzi....

Si eu l-am descoperit tot azi ,în aplicația my orange

Unde găsim concursuri?

La secțiunea de concursuri!

 

Salutare, eu sincer doresc sa fie ceva constructiv, ceva de genu sa ne ajutam intre noi. E mult mai fun 

Da, să avem unde posta o întrebare .

 

@Laurențiu55, bun venit în Comunitate!

Poți oricând posta o întrebare accesând din homepage butonul dedicat.

DanielaH_0-1688643002709.png

Iar după ce te familiarizezi cu Comunitatea, ne poți lăsa feedbackul tău aici.

Doresc alimentare cardului contului