anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Number Share functioneaza pe Apple Watch A 2095 (SUA)?

Adrian_17
Începător
Stie cineva daca Number Share functioneaza pe Apple Watch A 2095(achizitionat in SUA)”?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Dupa cum spune Orange Assistant: " Apple Watch Seria 5 (GPS + Cellular) trebuie sa fie achizitionat de la un distribuitor Apple autorizat in Romania."

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Miha_Z
#StarMember
Iti atasez "regulamentul" utilizarii Number Share. Eu am gasit doar informatii despre Samsung Galaxy Watch Active 2 4 G de 44 mm sau 40 mm.

Ascary
Campion certificat
Un coleg de pe comunitate spune ca "NUMBER SHARE de la ORANGE ROMANIA sunt compatibile cel puțin următoarele modele Apple Watch Series 5: Model A2156 (40mm) Model A2157 (44mm)" tot din SUA achizitionate: https://comunitate.orange.ro/questions/2139096-refera-noul-serviciu-number-share Fiind un model seria 5 este foarte posibil ca si 2095 sa functioneze cu number share.

Miha_Z
#StarMember
Dupa cum spune Orange Assistant: " Apple Watch Seria 5 (GPS + Cellular) trebuie sa fie achizitionat de la un distribuitor Apple autorizat in Romania."

Croco
Începător
Modelul A2095, nu este compatibil cu orange, nici măcar nu poate fi configurat.

Ascary
Campion certificat
Aceleasi notificari primea si colegul nostru si totusi a mers in cele din urma. Ar fi bine sa intri pe linkul postat de mine si sa il intrebi cum a procedat.

Florea_constant
Începător
Salut, Am achizitionat recent din SUA un ceas Apple Watch 5, GPS+ Cellular model A2095 Nu pot activa e-sim desi pe site apple.com orange figureaza la operatori autorizati in Romania. Ma poate ajuta cineva cu o solutie? Multumesc,

Adrian_17
Începător
Nu exista solutie,modelul A 2095 nu functioneaza in Romania cu optiunea Number Share,sunt facute strict pentru piata americana,exceptand acest inconvenient sunt foarte fiabile si incomparabil mai bune fata de cele fabricate pt.Europa de Est,ca de exemplu A 2157.