anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Va doriti sa munciti la Orange?

Miha_Z
#StarMember
Pe prima pagina a Comunitatii, in partea de jos a paginii regasim si rubrica "Cariera". Daca va intereseaza domeniul puteti accesa aceasta rubrica si vizualiza job-urile disponibile.
1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember
Cred ca mi-ar placea sa lucrez in departamentul care se ocupa de inovatii. Sa vii cu idei noi abonamente, cercetare de piata, coordonare echipe pentru a realiza un proiect, si etc. Imi place sa caut solutii, sa vin cu idei si sa ajut la imbunatatire.

Vizualizare soluţie în postul original

19 Răspunsuri 19

teacher_
#StarMember
@Miha, oricât de bine ar suna, mai bine e la stat. 🙂 In plus, nu am cunoștințe de IT necesare... Probabil cei care sunt in jurul Bucureștiului sunt mai avantajați. Tu te-ai vedea angajată la Orange? Oricum, consider că și eu fac parte din familia Orange....:)

Miha_Z
#StarMember
@teacher_ nici eu nu am cunostinte solide de IT, dar m-as vedea potrivita in departamentele de Marketing si Relatii cu clientii. Cu toate ca e dificil sa interactionezi cu clientii si sa incerci sa-i multumesti pe toti. In ceea ce priveste job-urile de la stat, tind sa-ti dau dreptate. De 12 ani eu lucrez in domeniul privat si nu am beneficiile pe care le primesc "cei de la stat": nu libere legate de week-end cand sunt sarbatori legale, nu vouchere de vacanta, nu spor de vechime... 😞

Razvan
#StarMember
Dacă as fi avut studii pe domeniile căutate de Orange, mi-aș fi încercat norocul. Mi-am dorit sa lucrez la Orange, momentan lucrez în specialitate studiilor, dar viitorul nu știi ce îți rezervă.

teacher_
#StarMember
Eu va urez succes oricum tuturor, și va doresc sa va găsiți un loc de muncă util, in care sa va simțiți apreciați și recompensați pe masura cunoștințelor și a implicării voastre, fie el la Orange (preferabil) sau in altă parte. 🙂

Laura_cio
Senior
Dacă as avea studii in domeniile căutate de ei, da, m-as angaja. Este un loc de munca de încredere și prosper.

Vio73
#StarMember
Sincer, dacă aș fi avut pregătirea necesară, m-ar fi interesat. Mă refer aici la un post în Departamentul Tehnic, pentru că sunt pasionat de tehnologiile oferite de operatorii telecom, implicit și de către Orange. Așa, prefer domeniul în care îmi desfășor activitatea. Mulțumim de informații!

Jay
Campion certificat
Eu astept sa se faca loc in back office, la categoria soricei de biblioteca, adica operatorii care nu au treaba cu nimeni din afara, doar isi vad de hartiile/inregistrarile lor :D.. fiecare cu domeniul care-i place si-l face sa se simta confortabil...

Eduard280694
Junior
Deloc, nu am abilitati in domeniul acesta

Anca07
#StarMember
Am urmarit si eu joburile care sunt postate de catre orange pe site, si cred ca e o metoda foarte buna de recrutare. Daca m-as angaja la orange? De ce nu? Daca au liber un post pentru incadrarea mea nu refuz:)

Miha_Z
#StarMember
@Anca07 in ce departament ti-ar place sa lucrezi?

Anca07
#StarMember
Cred ca mi-ar placea sa lucrez in departamentul care se ocupa de inovatii. Sa vii cu idei noi abonamente, cercetare de piata, coordonare echipe pentru a realiza un proiect, si etc. Imi place sa caut solutii, sa vin cu idei si sa ajut la imbunatatire.

Vio73
#StarMember
Ceva destul de frumos, de care sper să țină cont cei care citesc pe aici! Poate cu puțin noroc, ți se împlinește dorința! Baftă!

Anca07
#StarMember
Multumesc frumos Vio! Momentan am un loc de munca, but who knows what can happen':)) bafta tuturor si o zi frumoasa!

Romeo_
Senior certificat
Da,ar fi atat o placere cat si o provocare pt mine chiar daca a lucra cu oamenii e foarte dificil pt ca uneori reusesti,alteori nu sa rezolvi si sa multumesti pe toata lumea.Daca lucrezi intr-un loc in care iti place,inveti cu placere sa ajungi printre cei mai buni pt a putea schimba ceva.