anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

📢 [Încheiat] Anunț Important: Sondaj aniversar! 🎉

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru că ne dorim să continuăm împreună călătoria frumoasă de până acum și pentru că părerea voatră contează cel mai mult, vă invităm să participați la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) în care vă rugăm să ne împărtășiți ideile și opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem să știm ce vă place (sau nu),  ce credeți că am putea îmbunătăți și cum putem face din Comunitatea Orange un loc și mai plăcut pentru interacționare, învățare și schimb de experiențe.

📅 Survey-ul va fi deschis în perioada: 6 – 20 iulie 2023 și îl puteți accesa aici.

Vă încurajăm pe toți să participați și să vă faceți vocile auzite. Vă asigurăm că vom trata cu cea mai mare seriozitate răspunsurile voastre , iar informațiile personale (dacă va fi cazul) vor fi păstrate strict confidențial.

Vă mulțumim anticipat pentru feedback.

 

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

 

P.S. vom acorda un badge special tuturor participanților care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 Răspunsuri 157

Pololică
#StarMember

Done!

As fi curios de o statistica pe varste. Sunt curios cati HB ("proaspat pensionari") activam in comunitate.

50

100

Multi

Cred ca eu as fi fost singurul pensionar de aici. Fan Orange de cand era mic si Dialog :))

Și eu tot de când era RO Dialog sunt un rețea 😁

eu pe 14 iulie fac 71 de ani,nu sunt proaspat pensionar,sunt de 19ani si 5 luni client orange,domnisorica.

Oh! Eu 63....deci, cavaler :))

E clara treaba... Ma simt ca nou... nascut cu asa colegi de comunitate 🤣

pensionar

Pensionar de 2 ani

52 - Client de la Dialog incoace...

Si eu la fel 

cred ca sunt destul de multi, majoritatea sunt in reteaua Orange dinainte de rebranduire(RO Dialog) multumesc,