anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

#FridayFunDay în comunitate

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor!

 

Sperăm că sunteți bine și sănătoși.

Ce ziceți de un joc amuzant pentru a ne bucura de venirea weekend-ului? Am tot văzut astfel de "joculețe" în social media, ne-au plăcut și am hotărât să facem și noi unul 🙂 Și poate vă deschidem și pofta de a vedea în weekend Star Trek, pentru că de acolo ne-am inspirat.

 

Așadar: ce caractere extraterestre din Star Trek sunteți?

 

83eeade0544209c4_socializare_comunitate_100.png

 

Eu sunt romulan mândru care vorbește pe Facebook cu civilizațiile dispărute ... cea mai mândră, ce să zic îmi place să le țin companie :))

27 Răspunsuri 27

imch
Cunoscător certificat
Cardassian relaxat (?!?) care viseaza sa danseze in spatiu alaturi de Millidge & Doig??? Trebuie sa-mi schimb numarul! Sau mai bine data de nastere! Ma cer a fi Klingonian, ca tot pot invata limba pe duolingo.

Romeo_
Senior certificat
Kazon bucuros,care danseazã într-un picior pe ring ton-ul telefonului ;)))

Jay
Campion certificat
Mi-ar fi placut sa fiu vulcanian.. dar, merge si betazoid, doar ca dansez pe ambele picioare cand suna telefonul.. Betazoidul meu preferat e in poza de mai jos... am admirat-o de cand am vazut-o prima oara in Star Trek.. mi s-a parut o femeie foarte frumoasa.. de ciocolata nu mai spun.. sa fie la 3 mese principale si 2 gustari..

Sorinel2000
Începător
Betazoid curios

ClaudiuP_1
Explorator entuziast
cardassian recunoscător care folosește programul de Buy-Back pentru reciclarea fazerelor de pe navă

vikeftimie
Junior entuziast
Vulcanian, învăț să zâmbesc

tomaciprian
Cunoscător
cardassian optimist care foloseste programul Buy-Back pentru reciclarea fazerelor de pe nava...nu prea mi se potriveste nici una din caracteristicile acestea.

Deyu23
Explorator
Eu sunt borg, preocupat si conectat intergalactic la ultimele noutati in tehnologie :))

mirelcristin
Junior
Vulcanian recunoscător care isi schimbă nava si telefonul o dată la 6 luni.

Cipi
Junior
Caracter de Andromedan

eu sunt borg relaxat care monitorizez zilnic pasii in spatiu

dragonuroshu
Explorator
Vulcanian prietenos care danseaza intr-un picior pe ringtone-ul telefonului.

Mihaela_16
Junior
Hei Hei! Eu sunt betazoid optimist care își schimbă nava și telefonul o dată la 6 luni