anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comunitatea Orange este activa si in Egipt?

13bobo13
Junior
Este activa si pentru Egipt comunitatea Orange
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Comunitatea este o pagina de internet, nu este o aplicație care ar trebui sa fie descărcată.. Ar trebui sa o poți vizualiza de oriunde.. N-am testat cu Egipt, dar, nu vad de ce n-ar merge..

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Jay
Campion certificat
Comunitatea este o pagina de internet, nu este o aplicație care ar trebui sa fie descărcată.. Ar trebui sa o poți vizualiza de oriunde.. N-am testat cu Egipt, dar, nu vad de ce n-ar merge..

FaraUnID
Campion certificat
Depinde cat de restrictiv este internetul in tara respectiva. Cel mai probabil MAE este in masura sa-ti spuna daca platformele online din Romania pot fi accesate de pe o conexiune de date din Egipt.

delfinas
#StarMember
Nu cred ca e vreo restrictie in Egipt, legata de internet, asa ca aceasta Comunitate poate fi accesata de acolo, totul e sa fie doritori. In vacanta, romanii abonati la Orange pot intra aici sa ceara ajutor sau sa ajute pe altcineva.

RafaHelper
#StarMember
Salut @13bobo13, Poți sa ne spui daca dorești sa pleci in vacanta in Egipt sau locuiești acolo?

FaraUnID
Campion certificat
@delfinas Desi Egipt este unul din cele mai open-minded state arabe, in trecut au avut restrictionat accesul la internet in momente mai "delicate".

delfinas
#StarMember
Știu, dar mă gândesc că acum s-au mai relaxat puțin lucrurile, mai ales în resorturi, in zonele turistice.