anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comunitatea Orange a împlinit 1 an

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

#ComunitateaOrange mă numesc,

Azi 1 an eu împlinesc

Și vreau să sărbătoresc.

Iar vouă vă mulțumesc

Că m-ați ajutat să cresc.

Haideți acum aici și voi,

Ca să petreceți cu noi!

 

Astăzi este ziua noastră, a tuturor membrilor Comunității! La mulți ani!

Comunitatea Orange a împlinit 1 an și, la acest ceas aniversar, suntem recunoscători, bucuroși și mândri. Vă mulțumim tuturor pentru că sunteți aici și pentru că ne-ați ajutat să creștem atât de frumos în acest prim an de activitate. Sunteți cu toții minunați și suntem recunoscători că împărtășiți cu noi experiențele voastre, că ne oferiți constant feedback și în felul acesta ne ajutați să ne îmbunătățim.

 

Pentru noi #ComunitateaOrange înseamnă, în primul rând, oamenii care fac parte din ea. Suntem împreună aproape 10.000 de membri și am adăugat peste 2500 de topicuri, 1300 soluții și mai mult de 37.000 de răspunsuri și comentarii.

 

Ne dorim ca în următorul an să fim și mai mulți, iar prin întrebările și răspunsurile pe care le vom adăuga împreună cu voi, să găsim soluții pentru mare parte din situațiile cele mai frecvente din aria tehnologică.

 

Așteptăm să ne spuneți ce a însemnat acest an pentru voi: Ce v-a plăcut cel mai mult? Care este cea mai amuzantă amintire ? De ce ați ales să faceți parte din comunitate?  

 

Și pentru a sărbători acest eveniment am pregătit o primă surpriză pentru voi: Badge-ul aniversar! Timp de aproape o lună (de astăzi, 6 iunie și până pe 30 iunie, inclusiv), dacă vă conectați în contul din Comunitate veți primi badge-ul aniversar #1AN.

 

Mai urmează și alte surprize pe care le vom descoperi împreună, în curând!

 

Cu mult drag,

MihaelaC și DanielaH

28 Răspunsuri 28

Vrajitoarea
Cunoscător
La multi ani!

RafaHelper
#StarMember
Happy Birthday! :D Pentru mine au existat 2 momente de #youmademyday in comunitate, 2 surprize de la moderatori care au creat amintiri placute. Cel mai amuzant a fost cand am vazut topicul cu hemoroizi :))), cine isi aduce aminte? Am ales sa fac parte din comunitate pentru ca imi place sa fiu de ajutor si pentru ca gasesc usor noi challenge-uri. 🙂

fortheworld
Junior entuziast
La mulți ani, zâmbete!

Romil_61
Junior entuziast
La mulți ani cu sănătate, liniște și pace sufletească tuturor membrilor comunității !!!

Pastilchen
Explorator
La mulți ani, Comunitate! E minunat. E un viu interes al membrilor pentru Comunitate. Mulțumim.

bogapostu
Explorator
La multi ani!

gambrose
Începător
Oda punctelor Azi din mot ii luam, Grupului nostru serbam Anisorul proaspat sa marcam. Asadar, prin comunitate, Circula punctele toate! Ehe, adunate, daruite Rasplatind fidelitate. Si cu voiosie, Aleasa mandrie, Noi le consumam, De ele scapam, Ca sa ne luam Accesorii multe, Multe si marunte.

DanielaH
Moderator

@gambrose, bun venit în Comunitate și mulțumim pentru odă!

 

Punctele din Comunitate nu sunt puncte Thank You. Acestea te ajută să urci în clasamentul lunar, săptămânal și zilnic, aici în Comunitatea Orange. De exemplu, dacă aduni cele mai multe puncte într-o săptămâna locul în top îți este asigurat.

Aici găsești mai multe detalii despre beneficiile din Comunitate: https://comunitate.orange.ro/pages/beneficii

 

Există mai multe topicuri deschise despre punctele acumulate aici. Sper să-ți fie de ajutor.

https://comunitate.orange.ro/questions/2179194-punctele-acumulate-comunitatea-orange

https://comunitate.orange.ro/questions/2255445-acorda-punctele-castigate-comunitate-my-orange

https://comunitate.orange.ro/questions/2314951-punctele-comunitate

 

Te mai așteptăm!

 

Adriana_12
Începător
Serios si fara gluma Operam zilnic impreuna Construim relatii multe Ilustram emotii mute Atmosfera de-armonie La multi ani, comunitate tie!

Tina
Cunoscător certificat
La mulți ani Comunitate și membrii ai Comunității! Nu sunt eu prea activa, dar va urmăresc și va citesc. Am aflat o grămada de lucruri noi și m-ați ajutat când am avut nevoie.

Cristyanos
Junior
Pff familie mare ce sa zic La Mulți Ani! (nouă), kiss...

Ascary
Campion certificat
La multi ani tuturor! 🙂

FLo1
#StarMember
@Ascary: Pentru unii "La multi ani!", iar la alti "la multi bani". 🙂

Stela
Junior
La mulți ani!