anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Oare are rost Comunitatea Orange?

VeselulChopin
Junior
Fiind nou în această comunitate, adresez o întrebare veteranilor. Ce anume ați dobândit/câștigat prin faptul că sunteți în comunitatea aceasta?
1 Soluţie acceptată‚

imch
Cunoscător certificat
Eu, de exemplu, mi-am ales termostatul pentru centrala, routerul pentru casa, am aflat despre aplicatii care permit controlul parental, am aflat de ce nu pot vedea meciurile de fotbal in Bulgaria pe Orange TV... Sunt sigura ca daca m-as mai gandi putin as mai gasi. Toate astea de la oameni care au folosit elementele recomandate, cu informatii despre bune si rele. Datorita lucrurilor aflate aici am putut lua decizii in cunostinta de cauza si m-am bucurat enorm atunci cand i-am putut ajuta pe colegii de comunitate. Una peste alta, pentru mine merita sa fiu in aceasta Comunitate. Sper sa merite si pentru tine. Bine ai venit.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Miha_Z
#StarMember
Buna @VeselulChopin si bine ai venit in Comunitate. Eu am dobandit in primul rand si consider si cel mai important lucru, cunostinte noi din diverse domenii. Apoi parteneri de discutii si prin dezbaterile din Comunitate am ajuns la Nivelul Expert si am adunat aproape toate badge-urile puse la "bataie". Mai am unul dar acela se ofera la logarea cu numarul 500 :)) Nu este vorba de castig material ci de obisnuinta de a intra din placere si a lansa subiecte de discutie si acolo unde stiu sa pot ajuta noii membri cu un sfat, parere...

imch
Cunoscător certificat
Eu, de exemplu, mi-am ales termostatul pentru centrala, routerul pentru casa, am aflat despre aplicatii care permit controlul parental, am aflat de ce nu pot vedea meciurile de fotbal in Bulgaria pe Orange TV... Sunt sigura ca daca m-as mai gandi putin as mai gasi. Toate astea de la oameni care au folosit elementele recomandate, cu informatii despre bune si rele. Datorita lucrurilor aflate aici am putut lua decizii in cunostinta de cauza si m-am bucurat enorm atunci cand i-am putut ajuta pe colegii de comunitate. Una peste alta, pentru mine merita sa fiu in aceasta Comunitate. Sper sa merite si pentru tine. Bine ai venit.

VeselulChopin
Junior
Vă mulțumesc!

Miha_Z
#StarMember
Cu placere si sper sa ramai cat mai mult timp in Comunitate si sa lansezi si subiecte de dezbatere! Ai grija ca la unii membri a creat si dependenta. Eu ma numar printre ei si recunosc ca n-am ratat nicio zi fara sa intru in Comunitate. 🙂

imch
Cunoscător certificat
Cu placere. Sper sa ramai alaturi de noi 🙂

Vio73
#StarMember
Bun venit printre noi! Am schimbat impresii, am deslușit multe necunoscute, am povestit lucruri interesante, etc. Comunitatea are rolul de a ajuta pe alții și de a împărtăși din experiența celorlalți. Totodată, tot ceea ce discutăm noi aici este monitorizat de către cei de la Orange, care încearcă să ajute punctual sau să schimbe anumite lucruri în sensul în care ar trebui, adică să se mai rezolve din problemele întâmpinate. Sigur că poate pare ciudat, dar acestea sunt obiectivele noastre principale. Sperăm să fim tuturor de folos, inclusiv celor care ne pun întrebări de genul acesta!

Ascary
Campion certificat
Eu am câștigat noi prieteni.

Razvan
#StarMember
Bună dimineața. Am legat prietenii, conversații zilnice cu cei dragi, lucruri noi de la Orange, răspunsuri la diverse probleme, suport rapid de membrii comunității și staful Orange.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

@VeselulChopin salut și bine ai venit în comunitate! Sperăm să te ajute să găsești sfaturi, idei și răspunsuri la întrebările tale despre produsele și serviciile Orange, dar si despre tehnologie în general.

 

Văzând răspunsurile tuturor, ne bucură foarte mult și vă mulțumim că faceți parte din #ComunitateaOrange!

Vio73
#StarMember
Ca peste tot există atât mulțumiți, cât și nemulțumiți! Important este ca balanța să încline spre cei mulțumiți!