anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi în Comunitate!

MidnightCat
Junior
Buna! Noua pe comunitate, clienta de cativa ani Orange. Multumita 🙂

Sv18Kim
Junior
Bună! Sunt Kim, am 19 ani și iubesc mașinile, in special Bmw. Sunt născuta in Turcia, însă de la 14 ani am venit in București. Îmi place mult sa călătoresc și sa cunosc persoane noi

Dana
Începător
Buna.Sint Dana...clienta orange.imi place sa fiu la curent cu toate noutatile voastre

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi poposiți în Comunitate!

Miha_Z
#StarMember
Bine ati venit si spor la conversat!

Anca07
#StarMember
Welcome tuturor si spor la tastat si la oferit solutii si raspunsuri cat mai calitative!

jojoclaudiu
Începător
Am 16 ani sunt din Bucuresti si imi plac foarte mult gadget urile sunt foarte curios cat de mult o sa avanseze lucrurile pana la 2020

Vio73
#StarMember
Bun venit și spor la discuții!

Linda
Începător
Salut! Ma bucur sa recunosc o comunitate atat de minuntata aici si de asemenea sa fac parte din ea; o sa incerc pe cat posibil sa fiu de ajutor. :)Cat despre mine, catusi de putin: sunt pasionata de tehnologie, gadgeturi si alte chestii asemanatoare + iubitoare de animalute.

Lucifer
Cunoscător
Salut, imi puteti spune Lucifer :) Sunt inginer software, pasionat de jocuri, calatorii si sport. Ma specializez pe tehnologiile Microsoft si Linux (O combinatie mai ciudata, dar aparent incepe sa fie la moda). P.S. In materie de telefoane astept Librem 5. Nu imi place Andoid-ul...

Mary_1
Junior
Bună, eu sunt Maria, sunt client orange de 1 an și 5 luni, sunt o fire vesela, sociabila și nu în ultimul rand iubesc animalutele. Astăzi am găsit aseasta comunitate din întâmplare și sunt incantata sa va cunosc

Vio73
#StarMember
Bun venit Linda, Maria și Lucifer ! Vă urez să aveți spor la discuții!

GabiBraileanu
Junior entuziast
Bună,mă numesc Robert Gabriel,sunt client Orange de 8 luni,dețin 10 abonamente și încă nu mă numesc client fidel ,abia după 18 luni pot fi luat în "seama",până atunci aștept chiar daca plătesc prin direct debitare și sume destul de mari

Viotoon
Junior entuziast
Salutări! Mă numesc Viorel și sunt născut la tara in județul Giurgiu , localitatea Palanca și doresc sa ajut comunitatea Orange să afle cat mai multe informații despre abonamentele mobile . Sunt abonat de 5 ani la Orange și sincer sunt mulțumit in mare parte de companie.