anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Voucher pentru magazinul online de la Pinata

Vlad_D
Junior entuziast

Are cineva un voucher pt accesorii de la Pinata pe care nu-l foloseste si ar vrea sa il doneze? Multumesc anticipat!

119 Răspunsuri 119

HerSami
Începător

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un voucher pentru coamanda la telefoane , va rog ? As vrea sa cumpar unul reconditionat si m-ar ajuta niste banuti in minus....Multumesc 🙂

Discoshok
Începător

va salut..daca mai are cineva un voucher, v-as fi recunoascator. Chiar e pacat sa se piarda

nicolae1988
Junior entuziast

Am eu urmatoarele vouchere. Le donez comunitatii 😊

Virgil1
Explorator

Dorește cineva un voucher de 10 euro la telefon în magazinul on line?

nicolae1988
Junior entuziast

Salut,

Donez urmatorul voucher comunitatii:

 

nicolae1988
Junior entuziast

Donez urmatorul voucher comunitatii:

Virgil1
Explorator

Screenshot_20240624_001015_My Orange.jpg

Am și eu unul dar se pare că nu mai sunt la căutare.

Jay
Campion certificat

Ar fi la căutare,  doar ca exista limita de 3 și pana nu-ti da mesaj ca este invalid codul, sa te facă sa citești condițiile, nu-ti dai seama.. 

Poți folosi 1 voucher buy-back, unul de la o promoție și 3 coduri numerice, nu am reținut formularea exacta si nu pot verifica in momentul asta, dar, cam asa era.. 

Mulțumesc, chiar nu știam aceast lucru.

Jay
Campion certificat

Am încercat eu aseară sa fac o simulare și mi-a dat mesaj de cod invalid pentru 2 coduri primite recent, unul in magazinul online de acum aproximativ o săptămână, de la vizita anterioară si unul de la pinata. Asa ca am apasat sa citesc condițiile..  

LE: deja aveam 3 coduri în cos 😁

Jay
Campion certificat

Am revenit cu informatiile mentionate.. Din ce-mi amintesc, la inceput cand au aparut mai multe campuri pentru coduri nu aveau limita, dar nici eu n-am avut foarte multe pentru test, insa cred ca aveam 5 coduri in cos si niciunul nu era de buy-back sau de la vreo promotie.. Momentan pare sa se fi stabilizat, vom vedea ce va mai urma.. cred ca este posibil ca schimbarea sa aiba legatura cu topicurile de genul "dati-mi si mie un cod".. parerea mea.. poate ca are sau poate ca nu are legatura, dar, cu siguranta nu ar fi fost o incantare pentru companie sa cumpere cineva un telefon de cateva mii de lei cu plata numai din vouchere.. 

Jay_0-1719251391600.png

 

Era normal sa puna limita, ca pana la urma nu pot intra ei in pierdere. Mie mi-ar fi placut sa fie cu 2 vouchere buy back, ca unul il primesti de la Pinata si unul il mai poti obtine de la valorificarea unui smartphone. 

GreenArrow
Explorator entuziast

Dacă vrea cineva am și eu vreo 3 bucăți 

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

Am și eu unul pe undeva!