anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Norocul meu poate fi și norocul altuia - Sugestie

Virgil1
Junior entuziast

După cum am observat unii membri ai comunității nu sunt așa norocoși la câștigarea unor vouchere de discont la jocul Piniata Party, așa că vin cu inițiativa către moderatorii site-ului să creeze o secțiune pentru persoanele care vor să cedeze în mod gratuit acel voucher. Să fim sinceri cu privire la folosirea acestui voucher, asa ca propun ca secțiunea să poarte numele Norocul meu poate fi norocul altuia.

10 Răspunsuri 10

MCostel
Explorator

Nu este vorba de noroc.

Pur și simplu oferta permite folosirea mai multor vouchere simultan.

Iar unii doresc să folosească acest beneficiu la maxim.

https://comunitate.orange.ro/t5/campanii-orange/voucher-pt-accesorii-orange-de-la-pinata/td-p/42888 

FLo1
#StarMember

Salut Virgil. Înțeleg din cele menționate de tine că te referi la premiile oferite de "Bonus Pocus", nicidecum de "Pinãta Party". Acum, ca o clarificare:

- Premiile revendicate din Bonus Pocus pot fi utilizate (atribuite) DOAR pe numerele de pe contul MyOrange aferent jucătorului, și doar pe numerele de tip PPY.

- Voucherele aferente Pinãta Party, (cu credit pentru telefoane cu abonament 24luni sau cu reducere pentru accesorii din magazinul online Orange) se pot comunica celor care solicită și au nevoie, existând chiar și un topic în acest sens, aici

La bonus pocus nu exista vouchere este destul de clar la ce se referea.

 

Atunci ce are Pinata Party (la care făceai referire în răspunsul copiat mai jos) cu Bonus Pocus despre care întreba inițiatorul?  

FLo1_0-1717607289177.png

 

Inițiatorul a greșit campania nu și beneficiile.

Clientul NU greșește. Doar răspunsurile nu sunt cele pe care le dorește respondentul. Dar asta e altă poveste.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

Da, e bună inițiativa, dar cum s-a spus, este vorba despre Pinata.

Mulțumim!

Virgil1
Junior entuziast

Pentru cârcotași, da Piniata Party

@FLo1 

Eu am înțeles mesajul și am oferit un răspuns.

Atunci problema cred că e clarificată. 🙂