anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sesizări Pinata Party la ANPC

Adr95
Începător
După cum am observat pe mai multe grupuri de pe rețelele sociale și din topicuri de aici marea majoritate a utilizatorilor orange avem probleme cu premiile de la Pinata Party.
Cei care ati depus plângere la ANPC aveți un model anume de reclamație?
3 Răspunsuri 3

Turdeanul
Explorator
Buna dimineata,depinde ce premii aveti dvs la Pinata Party,in utima vreme premiile mai atractive sa spun asa gen tv si alte produse gen termos,baterie externa,bratara fitness,ebook reader kindle,casti,trotineta,aspirator,smartwatch samsung,purificator,tv smart led,cantar...produse interesante si utile care pentru ceva vreme apare stoc epuizat...desi ma asteptam la o actualizare a acestor stocuri...

mihai_13
Maestru
- Ar trebui facut forum separat Pinata Party 🙂 mai este putin timp si se incheie concursul - ma intreb oare ce se fac "utilizatorii" de Pinata Party - probabil ca se intorc la spart diamante pe facebook :))) sau poate se gandesc sa faca ceva util cu "viata" lor :))) - Cat despre reclamatii la ANPC - sunt curios in ce fel ar arata o reclamatie - ceva de genul "Am intrat pe site Orange sa joc Pinata Party si nu reusesc sa "prind" si eu un premiu visat" "am impresia ca este o inselatorie" :))) probabil ca or sa se distreze copios cei de la ANPC ... - ps . acum 1 an de zile s-a facut o statistica (nu mai stiu exact ce agentie a facut) din care reiesea ca dintr-o 100 de reclamantii pe diverse forumuri/facebook/comunitati/etc numai 2 indivizi chiar luau masuri adica chiar faceau "lacrimatie" la ANPC 😉

bogapostu
Explorator
este formularul Online de aici : https://reclamatii.anpc.ro/Reclamatie.aspx Daca ai mai multe poze, prinscreen-uri etc e bume sa le bagi si redactezi intr-un document wors pe care il salvezi la sfarsit in PDF