anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mai sunt premii fizice saptamanale in noua Pinata Party (Campania VI)?

nicolae1988
Junior entuziast
Mai sunt premii fizice saptamanale in noua Pinata Party?
Nu vad sa apara in aplicatie pentru campania inceputa azi.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Extras din regulament. Nu se mai dau premii fizice săptămânal, abia la sfârșitul campaniei se vor acorda premii prin tragere la sorti. 4.6 Premii acordate prin tragere la sorti. 4.6.1. In cadrul Campaniei se acorda prin tragere la sorti 35 premii, după cum urmează: 10 telefoane Samsung Galaxy S22, fiecare in valoare de 1217 EUR (TVA inclus) 10 perechi casti Samsung Galaxy Buds2, fiecare in valoare de 132 EUR (TVA inclus) 15 baterii externe Hama, fiecare in valoare de 15.35 EUR (TVA inclus) 4.6.2. Valoarea comercială totală a premiilor acordate în cadrul prezentei Campanii prin tragere la sorti este de 13720 EUR (TVA inclus). 4.6.3. In tragerea la sorti sunt inscrisi toti Participantii la Campanie conform conditiilor de participare mentionate la art.4.1, care au acumulat minimum 1000 puncte din Pinata alocate ca urmare a actiunilor eligibile realizate pe durata derularii Campaniei.“

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Razvan
#StarMember
Extras din regulament. Nu se mai dau premii fizice săptămânal, abia la sfârșitul campaniei se vor acorda premii prin tragere la sorti. 4.6 Premii acordate prin tragere la sorti. 4.6.1. In cadrul Campaniei se acorda prin tragere la sorti 35 premii, după cum urmează: 10 telefoane Samsung Galaxy S22, fiecare in valoare de 1217 EUR (TVA inclus) 10 perechi casti Samsung Galaxy Buds2, fiecare in valoare de 132 EUR (TVA inclus) 15 baterii externe Hama, fiecare in valoare de 15.35 EUR (TVA inclus) 4.6.2. Valoarea comercială totală a premiilor acordate în cadrul prezentei Campanii prin tragere la sorti este de 13720 EUR (TVA inclus). 4.6.3. In tragerea la sorti sunt inscrisi toti Participantii la Campanie conform conditiilor de participare mentionate la art.4.1, care au acumulat minimum 1000 puncte din Pinata alocate ca urmare a actiunilor eligibile realizate pe durata derularii Campaniei.“

Vio73
#StarMember
Deci se termină cu agitația! Nu știu dacă este de bine sau de rău, dar cum eu nu am câștigat nimic nici până acum, nici n-am ce pierde!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
O sa fie o vara linistita. 🙂
Client Orange

Razvan
#StarMember
Poate așa dorit. Să ne bucurăm de această oportunitate. 🙂

godan79
Junior
Exact cum spune @arsradu...o vara mai linistita...mult mai linistita

Mădălin
Cunoscător certificat
Era prea multa agitație! Țin minte că toți erau supărați! Acum vom putea sa ne desfășurăm activitățile în liniște!