anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

A câștigat cineva ceva în urma campaniei Pinata Party?

Dersky
Junior entuziast

Am și eu o curiozitate. A câștigat cineva ceva în urma campaniei Pinata Party? Ma refer în urma tragerii la sorti. Exista o lista de castigatori ( nume) dar este cineva în comunitate care poate confirma ca a câștigat efectiv pentru ca eu sparg pinate de la începutul campaniilor și nimic.

21 Răspunsuri 21

FLo1
#StarMember

@Dersky: Câștigătorii pentru ediția 15 Noiembrie - 31 Ianuarie vor fi anunțați pe data de 8 Februarie (conform regulamentului), iar lista câștigătorilor precum și regulamentul le  vei găsi publicată aici

Câștigătorii edițiilor Pinata Party anterioare îi poți găsi menționați în documentele corespunzatoare de T&C de aici.

Baftă la tragerea la sorți și nu uita: pentru a câștiga important e să participi.

Magda__
Junior entuziast

Bună. Eu nu găsesc nicio lista cu câștigători!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Si eu ma intrebam acelasi lucru. Si nu…nu am vazut pe nimeni sa se “laude” in Comunitate. Si nu stiu dintre cunoscuti sa fi castigat cineva. Sansele sunt extrem de mici oricum, dar…in atatea editii, sa nu se nimereasca nici macar un membru…nu stiu ce sa zic.

Client Orange

GOLDzila
Explorator

Eu  am  câștigat   în  una din  edițiile trecute   o pereche de căști  Samsung Galaxy  Buds  .

  Este   OK  concursul  !

Eu am câștigat în campania trecută un telefon Samsung Flip Zip 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Felicitari Nikoletta22! 🙂 Sa-l stapanesti cu placere, sa te bucuri de el!

Si mersi frumos ca ti-ai facut timp sa postezi aici. Se pare ca nu multi o fac. Si din cauza asta…apar tot felul de presupuneri, mai mult sau mai putin intemeiate, cu privire la corectitudinea desfasurarii concursului. 

Asa ca, eu unul iti multumesc mult ca ti-ai facut timp sa postezi. Cu siguranta fiecare confirmare de genul asta ajuta oamenii sa aiba mai multa incredere si sa participe. 🙂

Client Orange

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Felicitari si tie GOLDzila!

Sa te bucuri de ele! 🙂 Si mersi de confirmare. 

Client Orange

Mădălin
Cunoscător certificat

Eu nu am câștigat nimic!

AncaBalan
Începător

buna!

eu am castigat un samsung S22 Ultra 

Deyu23
Explorator

Eu nu am castigat, pana la editia aceasta, am participat la fiecare. 

La aceasta editie, am renuntat.

Ionut19
Începător

Hello, tocmai am câștigat și eu un Samsung Galaxy Flip 4 la campania ce s-a încheiat pe 31.01

Și unde este lista de câștigători? Te suna ei, îți trimit sms, scrisoare electronica, cum? 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Da, esti contactat pentru validare prin apel/email etc.

Client Orange

Mădălin
Cunoscător certificat

😭😭😭

Se pare că nici de această dată nu am luat nimic!