anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dilemă revendicare premiu Pinata Party

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salutare. În cursul zilei de azi am întâlnit o problemă legată de Pinata Party. Mai exact, atunci cand am vrut să îmi revendic premiul (după cum se vede în imagine) îmi spune ca nu am puncte suficiente. Ce mă nelamurește este că punctele mi s-au luat, însă premiul a întârziat să apară. Aveți ceva idei?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Bugnar Tudor, dacă deții deja o opțiune care îți oferă nelimitat minute naționale nu mai poți activa o alta cu aceleași resurse. Acesta este motivul pentru care numărul nu este eligibil.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

And04
Senior
Salutare, @Bugnar Tudor Dupa ce ai revendicat premiul, ai ales numarul de telefon pe care doresti sa fie alocat? Daca nu ai ales, trebuie mergi la sectiunea "Status" apoi la Premii revendicate si trebuie sa dai pe premiul revendicat si apoi alegi "Alege numar" de unde alegi numarul pe care doresti sa fie alocat. Am atasat mai jos niste imagini.Sper sa ajute. 🙂

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Daca ai avut sa zicem 700 de puncte, si ai incercat sa-ti revendici premiul deja, a doua oara n-o sa-ti mai dea voie pentru ca mai ai doar 300 de puncte ramase pe cont din cele 400 necesare pentru revendicare. Aplicatia te lasa sa revendici bonusul respectiv de cate ori vrei, evident, cu conditia sa ai punctele necesare. :) Cum zicea si And04, vezi in sectiunea Status daca nu cumva iti apare bonusul respectiv. Dupa ce ai ales numarul de telefon, ar trebui sa se activeze si bonusul. Si daca nu ma insel, primesti si un SMS de confirmare.
Client Orange

Viocat
Senior certificat
Trebuie sa ai o optiune activa de minim 5 euro credit

Viocat
Senior certificat
La tine la premii in poza apare un i cu albastru apasa pe el

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Îmi spune că nu am număr eligibil pentru această opțiune. Ceva sugestii?

DanielaH
Moderator
@Bugnar Tudor, ai deja o opțiune/ abonament cu minute naționale nelimitate?

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Da, am deja o opțiune activă.

DanielaH
Moderator
@Bugnar Tudor, dacă deții deja o opțiune care îți oferă nelimitat minute naționale nu mai poți activa o alta cu aceleași resurse. Acesta este motivul pentru care numărul nu este eligibil.