anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Câștigători concurs Pinata Party

Lidia_2004
Junior

Știe cineva când se postează si unde lista cu câștigători concursului?

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut, Lidia!

Pentru campania care s-a desfășurat în perioada 31 ianuarie -  27 aprilie 2023, tragerea la sorți va avea loc pe data de 8 mai, iar postarea numelor câștigătorilor va avea loc în săptamâna 15 - 19 mai, în pagina dedicată  https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

Vizualizare soluţie în postul original

26 Răspunsuri 26

Deci.......e vrăjeală.......

Lidia_2004
Junior

Bine..Vă mulțumesc 

Succes!

DanielaH
Moderator

Salut!

Au fost afișați câștigătorii pentru tragerea la sorți care a avut loc pe data de 8 mai.

https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party-31ianuarie-27aprilie/

Stefan0916
Junior

Bună ziua

Nu se știe nimic despre extragerea și de câștigătorii de la ultima Piniata Party?

Moscu1
Începător

E o mare cacealma,eu nu am auzit pe nimeni sa câștige, nici chiar premiile fizice din pinata pe parcursul campaniilor.......nici nu le afișează și sunt epuizate

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Pot sa-ti confirm ca premiile cu livrare, din primele editii, au fost cat se poate de reale. De cand cu tragerea la sorti...eu unul n-am mai castigat nimic. Dar asta nu inseamna neaparat ca ele nu se primesc sau nu exista. Ba chiar sa stii ca au fost clienti care au castigat si cu tragere la sorti.

Probabil ca sansele sunt doar foarte, foarte mici. Dar daca se va intampla sa castig vreodata si cu tragere la sorti, promit sa deschid un topic dedicat pentru asta. 🙂

Client Orange

adrian87n
Cunoscător

simpaticilor, nu va necajiti, eu spre exemplu, ma multumesc cu punctele adunate si transformate in ceva util , cum ar fi un abonament orange tv go,  minute internationale, etc...

Oare unde pot găsi lista câștigătorilor la tragerea din 07.11.2023?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Arunca o privire pe topicul asta, te rog. Ai acolo mai multe detalii despre seria Pinata si cum poti afla lista castigatorilor.

Ca idee: daca inca nu te-a contactat nimeni, cel mai probabil nu te afli printe castigatori.

Update: aparent esti deja pe topicul corect. Trebuie doar sa citesti cateva raspunsui de pe prima pagina.

De asemenea, momentan nu s-a afisat lista castigatorilor.

Client Orange

DanielaH
Moderator