anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Mai e valabilă oferta cashback din ING Bazar?

Neaplicabil
Un amic mi-a zis că a activat nu știu ce promoție din ING Bazar și primește 25% bani înapoi pe card pentru opțiunea YOXO, aceasta pe lângă discountul primit luna următoare pentru netul neconsumat.
Când extindeți oferta pentru alte carduri? De exemplu cei de la Revolut au 30% cashback la achizițiile Vodafone.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Cum spunea si MihaelaC, campania este valabilă până pe 30 aprilie. Nu avem si alte parteneriate in prezent, acesta fiind singurul in vigoare. Colegii nostri au primit feedback-ul tau! Luam in calcul sa introducem in viitor si alte astfel de campanii, neexistand insa momentan si un orizont de timp in acest sens. Multumim pentru interesul acordat!

 

Update - oferta a fost prelungita pana la 31 octombrie 2021

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, alterego. Campania Yoxo din ING Bazar este valabilă până pe 30 aprilie (am atașat un screenshot). Îi întrebăm pe colegi referitor la extinderea și pentru alte carduri și revenim cu un răspuns.

Salut! Cum spunea si MihaelaC, campania este valabilă până pe 30 aprilie. Nu avem si alte parteneriate in prezent, acesta fiind singurul in vigoare. Colegii nostri au primit feedback-ul tau! Luam in calcul sa introducem in viitor si alte astfel de campanii, neexistand insa momentan si un orizont de timp in acest sens. Multumim pentru interesul acordat!

 

Update - oferta a fost prelungita pana la 31 octombrie 2021

alex_d
Începător
Pe site scrie ca pana la 1 iunie (poza atasata) https://www.yoxo.ro/cashback-ing-bazar/ Dar practic nu exista oferta in ING bazar(27 mai), am incercat azi sa folosesc optiunea

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, alex_d. Bine ai venit în comunitate! Am încercat și eu acum și am găsit oferta în Bazar la "Rezervă reducerile" - "Caută brand" în partea de sus și tastezi Yoxo și îți apare în listă, fără să fie nevoie să dai enter. Apoi selectezi oferta. Valabilitatea este 1.05 - 31.05 și oferta poate fi utilizată o singură dată. Ai mai beneficiat de oferta aceasta anterior?