anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se merita sa mai continui cu Orange

MariusBalan
Începător

Se merita sa mai continui cu Orange sau să îmi schimb rețeaua? Preturile sunt cam mari aici.

6 Răspunsuri 6

Anonim
Neaplicabil

Nici la ceilalți nu e lapte și miere :), îți spun din experiența proprie 

Da- daca reusesti cu puncte oty si vechime sa intri in posesia unui S21FE5G cu 959 lei- si aia in 24 de rate .... daca reusesti la voda chestia asta  esti liber sa alegi (si voda are S21FE) de rds-rcs  zic doar multprostsiieftin mai au de lucrat  "putin" sa ajunga la "nasu" portocalei sau voda...

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

@MariusBalan: Bun venit în Comunitate. Din experiența mea, îți recomand să alegi serviciile furnizorului a cărui calitate e cea mai ok pentru tine, în zona unde ai nevoie de aceste servicii. Despre oferta financiară.... e altă poveste.

Știi vorba: "Garbage in, garbage out"? De unde nu se poate, poate fi și gratis, că e degeaba. Deci alegi calitate și nu vei regreta. Succes.

arsradu
#StarMember

Nu prea se merita. Preturile sunt cam mari peste tot. Si la alții e la fel. Deci, depinde de tine care dintre ei ti se pare mai bun pentru zona in care te afli raportat la serviciile pe care le primesti.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu zic să compari și serviciile, nu doar prețul și să vezi dacă te avantajează sau nu. Cam toate prețurile sunt mari și probabil vor fi și mai mari, dar viața merge înainte, cu bune și cu rele! 

Baftă!

Pololică
#StarMember

Raspunsul doar tu il stii. Compari preturile Orange cu ... ce?

  • degeaba platesti 5E daca semnalul este 0 sau inutilizabil.
  • degeaba platesti 15E daca nu folsesti resursele
  • degeaba prelungesti daca nu utilizezi punctele sau abonamentul pentru aparatura noua cand ai nevoie

As mai continua, dar sper ca intelegi ideea.

PS: te rog nu ajuta la "normarea reflexarii" verbului a merita.