anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa imi pun poza in My Orange?

Romeo_
Senior certificat
Pot sa imi pun poza in My Orange?am cautat si am incercat dar nu stiu cum se procedeaza si daca se poate pune de fapt poza.Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Alex_G_
Cunoscător
@Romeo, ce poezioara drăguța ai compus. :) In momentul de fata nu se poate seta o poza profilului din contul My Orange. Ar fi o idee buna aceasta posibilitate de a ne putea seta o poza de profil, parca in felul acesta ii dai o nota personală.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Alex_G_
Cunoscător
@Romeo, ce poezioara drăguța ai compus. :) In momentul de fata nu se poate seta o poza profilului din contul My Orange. Ar fi o idee buna aceasta posibilitate de a ne putea seta o poza de profil, parca in felul acesta ii dai o nota personală.

Emy
Junior entuziast
Nu se poate. Nu este chat

iuiu88
Cunoscător
Momentan, nu exista asa optiune, dar de dragul personalizarii, mi-ar placea sa se introduca niste avatare . Vizionez asta : pentru conturile cu mai multe numere ( familie - copii, parinti, bunici) s-ar putea desfasura ca un arbore genealogic pagina cu numere, iar pentru a selecta si modera abonamentul/prepayul unei persoane, ar fi nevoie de un click pe avatarul acesteia . Avatarele ar putea fi cu personaje animate, animale, formal man/woman/kid etc. . De exemplu, asa as avea un interes mai mare sa intru in contul meu si probabil as adauga si numerele mamei,fratelui meu, bunicii mele pentru management si moderare, de dragul animatiilor dragute si pentru entertainment . Deja vad: poza mea ar fi o zebra, al fratelui meu un urs panda, al mamei pasarea colibri si al bunicii o lama :)) .